Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Samsung Galaxy S 3-at...

Megéri Samsung Galaxy S 3-at venni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én véleményem szerint nem,én annyit nem adnák érte.vegyél egy olcsóbbat pl:xperia s-t.
2012. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jelenleg biztos nem, max 1 év múlva. Sztem elég igénytelenül kialakított teló, de ez a szubjektív véleményem. De az appokat még csak most kezdik fejleszteni rá, aki ilyet vett mind panaszkodik h nem tudja normálisan használni, sőt vki írta h esik szét.. :O Nekem S2-m van, abszolut ezt tudom neked is javasolni, el nem cserélném semmi másra!
2012. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kovács Béla József válasza:

Ha van rá 180 ezred igen, nagyon ott van hardverileg...

Előfizetéssel 40-50 rugó, de ott húzós a havidíj, de ha sokat netezel, telefonálsz, akkor az is megérheti!

2012. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pénzem van rá bőven, de nem sokára kijön az iPhone 5 is. Várjam meg azt?
2012. jún. 20. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs értelme várni, ha el vagy eresztve, akkor vedd meg azt, ami tetszik. Ebben a kategóriában már nem fogod megbánni, az iPhone 5 pedig odébb van ~fél évvel, ne várd meg.


Egyébként nekem a One X jobban tetszik, az SGS3 ellen szól a Pentile SAMOLED kijelző, ami beég egy idő után (kajak beég, nekem is ilyen van), illetve foltos (ami nem feltűnő, de akkor is zavaró). One X-nek csak a Wi-Fi gondja volt (ha a tetejét fogod, akkor felére csökken a jel), de az meg hülyeség, nem életszerű dolog.

2012. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!