Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S 2 vagy Sony...

Epic fail xD kérdése:

Samsung Galaxy S 2 vagy Sony Xperia S-t válasszam?

Figyelt kérdés
Jövőhéten kapni fogok egy új telefont amit én választok. Már rég elhatároztam, hogy samsungot veszek, de sony megtetszett. Melyiket válasszam? Nyomós okkal indokoljátok meg! Mi hátránya és előnye mindkét telefonban? Saját tapasztalatokat és véleményt kérek! Akár más telefont is ajánlhattok...

2012. jún. 18. 20:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

xperia arc s: Te nem tudom miről beszélsz. Ez az első modelleknél volt igaz,azt is garanciában ingyen kicserélték.


Egyébként mindenképp Xperia S

2012. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az előbbi hozzászólásom neoncobra-nak üzenem.
2012. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
mindkét telefon akkuja meddig bírja???
2012. jún. 30. 21:44
 14/22 anonim ***** válasza:
készenlétben 3nap,használatban 1 nap
2012. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
A Sony Xperia S-nek besárgul a kijelzője, ha 40 fok fölé esik a hőmérséklete. De meg lehet javítani, úgyhogy ezen ne múljon. Én is most keresek telót. Először Samsung Galaxy S3-mat akartam, de az nagyon drága, és a sony nem tud sokkal kevesebbet mint a samsung. Az S2vel vannak problémák. Ha magyarul használod akkor a gombokon van hogy nem írja ki az egészet ha nincs hely rajta. Pl megnyitásból csak megnyitá lesz, ilyesmik, és azt hallottam hogy a gps-el is van valami de azt nem tudom pontosan. Szerintem jobb a sony xperia s. Én valószínüleg azt fogom venni. A kamerája is jobb.
2012. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
bár úgy látom már vettél telefont, :D
2012. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Xperia S-nek nem sárgul be a kijelző. Ezt már réges rég kijavították. Amikor kiadták az,utána volt ez a jelenség az első modelleknél de ezt is a Sony gariban ingyen kicserélték
2012. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Igazából besárgul és ezt minden telefonos szolgáltatónál elmondták max félév és besárgul ez gyári hiba és énis eme két modell között nem tudok dönteni ha a t-mobile-nél adnak garanciát a sárgulásra xperiát veszek ha nem akkor SGS2-t mert 1 éve kint van és csak azoktól hallani róla negatív véleményt akik kisem próbálták csak elolvasták hogy mivan a készülékben proci stb akik nagyon nem értenek a telefonokhoz csak egy másikat pártolnak sztem oylan ne monjdon véleményt akinek nincs saját tapasztalata ne mondja hogy szar ő a szar.
2012. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Xperia S-t vegyél :)
2012. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
S2 vettem nemrég és az sokkal jobb , mint xperia s csak annak a kamerája, a kijelzője jobb, mert HD-S. De mondjuk csak ennyi az előnye semmi más! Az ics kicsit sem akadozik S2-n!!! Ez hülyeség! Az enyémen is az van semmi baja!! és az NFC s2-n is van. Nagyon jó telefon az s2!
2012. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!