Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S 2 vagy Sony...

Epic fail xD kérdése:

Samsung Galaxy S 2 vagy Sony Xperia S-t válasszam?

Figyelt kérdés
Jövőhéten kapni fogok egy új telefont amit én választok. Már rég elhatároztam, hogy samsungot veszek, de sony megtetszett. Melyiket válasszam? Nyomós okkal indokoljátok meg! Mi hátránya és előnye mindkét telefonban? Saját tapasztalatokat és véleményt kérek! Akár más telefont is ajánlhattok...

2012. jún. 18. 20:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Xperia S egyértelműen! :) Tulajdonos vagyok és nagyon nagyon bevált. S2 tulaj ismi a kezébe vette az Xperia S-em, 1 héttel később lecserélte :)

Nem bánta meg ő sem.

Mindenben jobb a Sony, egyedül a kijelző mély fekete színe az amivel nem tudja a Samsungot ledönteni, de minden más funkcióban és megjelenítésben messze nyertes!

Csak ajánlani tudom :)

2012. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
a te szemed sárguljon be
2012. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!