Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijott az ice cream sandwich...

Kijott az ice cream sandwich frissites a telefonomra es megse tudom lefrissiteni, mert?

Figyelt kérdés

Xperia mini prom van es mult heten hivatalosan minden orszagban kijott a legujabb frissites es probaltam a programjaval , sz gepen , update service-el es meg mindig maradunk a 2.3.4 android nal.


Hogyan tudom lefrissiteni?


Koszonom szepen



2012. jún. 19. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet várni kell vele még 1-2 napot. Nem minden mini pro-ra fog egyszerre kijönni.
2012. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Xperia PRO-m van, (ugyan nem a mini) de nekem sikerült SE Update Service-zel. Tehát nem megy sem a companion-nal sem az SE US-el? Ez meglepő!!!

Amúgy egyáltalán nem ajánlom az ICS-t! Biztos csiszolnak majd rajta, s korrekt lesz, de az én telefonom lassabb lett tőle, lassabban reagál, a főképernyők közötti váltás közben szaggat, a menüben való lapozásnál szint úgy (nem mindig, ez benne a legbosszantóbb)! Jó pár játék, program váratlanul leáll stb.

A 2.3-mal egy gyors telefon volt, sosem volt lassulás, szaggatás, minden futott flottul, sosem tapasztaltam váratlan leállást stb.

Mindezt csak azért mondom el, mert én bújtam a netet 2 hétig, hogy megtudjam rosszabbul járok-e a frissítéssel vagy sem, de semmi infót nem találtam, max. pár kérdezőt, hogy miként tudja visszarakni a 2.3-mat, de konkrét tapasztalatokat sehol nem találtam. Ez az én véleményem, lehet más meg elégedett, nem tudom, de tény, hogy azóta sokan kérdezik a 2.3 "visszarakásának" a módját.

2012. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Lehet hogy igazad van és várni kellene még vele ha tényleg ilyen "Béta" soft ot dobtak ki. jelenleg valóban gyors 2.3.4 el a telefon és egyértelmű hogy csak ez számit.


Köszönöm szépen még 1x akkor várok még vele

2012. jún. 19. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!