Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes ezt az Iphone-t...

Érdemes ezt az Iphone-t használtan megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt az Iphone-t szeretném megvenni.Mivel újra nincs pénzem , de erre pont lenne.Ha azt ígérik,hogy semmi baja akkor az úgy is van?Mire kell ilyenkor odafigyelni?Mivel tudnak átvágni?Légyszi segítsetek , nem szeretném ha átvágnának.


Válaszaitokat előre is köszönöm , Sziasztok :)



2012. jún. 19. 15:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem írja, hogy garanciális lenne. Ezt ne vedd meg szerintem.

Ennyiért mindenképpen olyat vegyél, ami garis. És az kevés, ha a garanciapapírt odaadja, kérd el a blokkot is.

Ha egyáltalán nem értesz hozzá, akkor bármivel áttud verni sajnos. Én tavaly jártam így egy 3GS-el. A helyszínen ellenőriztem, hibátlanul működött. Kifizettem, boldogan hoztam haza, majd amikor összedugtam a géppel, hogy iTunes, meghalt a telefon. Ha 10 szervizben nem voltam, akkor egyben sem, de senki nem tudta mi baja, és nagyon drága lett volna megcsináltatni. Így eladtam alkatrésznek. Azt hozzáteszem azért, hogy nem vagyok teljesen hülye a témában, mégis csúnyán átvertek.


Olyan iPhone-t keress, ami még garis, és blokkot is, meg a garanciapapírt is adja hozzá. Ha a blokkot ezért vagy azért nem adja, akkor hagyd a fenébe. Olyat ne vegyél ami jailbreakelt, mert hiába vette 2 hete, és még 2 évig áll a garancia, ha jailbreakelt akkor elveszett. És ha a sok hülye azt mondja, hogy egy restore és visszaáll, azt se hidd el, mert egy barátom Apple szervizben dolgozik, megtudják nézni, hogy volt-e jailbreakelve.


És egy jó tanács, ha találsz egy olyat, ami jónak tűnik, akkor az email címét, vagy a telefonszámát pötyögd be a google-ba, és nézd meg a találatokat. Volt rá példa, hogy olyat dobott ki, ami miatt nem vettem meg a telefonját.


Sok sikert.

2012. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Fúha , köszönöm :))

Még erre gondoltam: [link]


Szerinted jobban járnék,hogyha vennék inkább egy Ipod Touch 4g-t boltból teljesen újan? Mert arra van pénzem és az is Apple cucc , és szép :)) Meg akkor annak biztosan nincs baja...

2012. jún. 19. 16:10
 3/20 anonim ***** válasza:
ehhez sincs írva semmi sem a garanciával kapcsolatban de rákérdezhetsz. Ha tudod az iPod Touch és az iPhone közötti különbségeket akkor azt is vehetsz.
2012. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Persze,hogy tudom.Eredeti tervem egy Ipod touch volt.Az ipod az csak zenehallgatásra,netezésre és max fényképezésre jó , az iphone meg egy telefon..:)
2012. jún. 19. 16:35
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát fényképezésre se a legjobb de arra még jó hogy ha sétálsz az utcán és valami megtetszik gyorsan le fotózd :)
2012. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem akkor már jobban jársz telefonnal.

Nem azt mondtam, hogy mindegyiknek van valami rejtett hibája, csak hogy figyelj oda rá. Nézz körül a beszeljunkmac.com-on, ott szerintem inkább érdemes venni, mint az expresszen.

Például, ez már jobban hangzik:

[link]

2012. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hmm igazad van.Amúgy fotózásra van fényképezőm , csak az nagy ...Egy ilyen kis Iphonet esetleg Ipodot meg tudom bárhova vinni magammal.Pl most nyáron ha barátnőzök , akkor egy-két jó pillanatot megörökíteni...:)
2012. jún. 19. 17:49
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak nem nagyon értek olyanokhoz,hogy pl: mit nézzek meg ,hogy ne verjenek át.Oké annyit tudok,hogy a kamu iphone sokkal lassabb....De ez a letiltós dolog..Hát a franc se tudja,hogy hogyan tudom ezt megnézni.Mondjuk ha van egy garanciás , vodafone-os telefon akkor az már csak nem átverés.Na és még egy kérdés ami felmerül bennem: egy pár napos Iphone-t miért ad el valaki?Mert rossz....vagy van hibája nem?:/
2012. jún. 19. 17:51
 9/20 anonim ***** válasza:
jó kérdés hogy miért adja el :P szerintem vegyél ipodot :)
2012. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Elhozza pár ezer forintért, pl. én a T-ből 10.000-ért hoztam el, vadi új, eladom 120.000-ért, kifizetem a kötbért (ugye lemondom az előfizetést) ami kb. 50.000 ft. marad 60.000 ft-om. Ennyit kerestem rajta. Persze ez csak feltételezés, mert én nem csinálom ezt, de mások igen.

Én a helyedbe nem adnék ki ennyi pénzt egy ipod touch-ért, mert számomra nem éri meg, de a te döntésed. 3GS-en még nem gondolkoztál?

2012. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!