Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes ezt az Iphone-t...

Érdemes ezt az Iphone-t használtan megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt az Iphone-t szeretném megvenni.Mivel újra nincs pénzem , de erre pont lenne.Ha azt ígérik,hogy semmi baja akkor az úgy is van?Mire kell ilyenkor odafigyelni?Mivel tudnak átvágni?Légyszi segítsetek , nem szeretném ha átvágnának.


Válaszaitokat előre is köszönöm , Sziasztok :)



2012. jún. 19. 15:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Minél gyorsabban írjatok.Valaki belinkelt nekem egy új vodafonos iphonet.Írtam is neki , ezt írta :



Szia! A telefon hibatlan, nincs semmi baja.Van ra majd egy ev garancia raadasul.

Az androidhoz szoktam es ez az iOs rendszer nekem nem tetszik ezert adnam el.

Ha megfelel a kepek alapjan, akar ma is atveheto. Kuld el a szamod es felhivlak.


Ez hihető?Szerintetek igazat mond??Itt van kép az iphoneról:

[link]


[link]


Szerintetek?Megvegyem??

2012. jún. 19. 20:18
 12/20 anonim ***** válasza:

Felteszel egy kérdést, és válasz helyett ajánlat érkezik rá, az is priviben, nem nyilvánosan, mert tudja, hogy leugatnánk. Én szóba sem állnék vele, de a te döntésed, a te pénzed, a te életed.


Azt felhívtad, amelyiket belinkeltem én?

2012. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ez az amit te linkeltél :)) És biztos nem kamu a phone mert a vodafone nem ad kamu Iphonet :) És letiltani sem tudja mert a vodafone nem tilt le ! :) Tehát szerintem már nem nagyon tud átverni !!:)
2012. jún. 19. 20:35
 14/20 anonim ***** válasza:

Jah, azt hittem itt írt valaki a kérdésedre privátban.

Szerintem megér egy próbát. De nem árt ha viszed egy ismerősöd, akinek van iPhoneja, vagy egy kicsit jártasabb a témában.

2012. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Pont úgy lesz :) Ebben a pillanatban írtam a barátnőmnek,hogy szeretném ha jönne mert neki van és biztos kiszúrja ha esetleg nem egy igazi Phonet vennék:)
2012. jún. 19. 20:58
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy kamu iPhone lenne, hanem hogy nem nyúlt bele.


Majd írd meg, ha megvan, hogy milyen.

2012. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Miért mi baja lehet ha belenyúlt?:O
2012. jún. 19. 21:15
 18/20 anonim ***** válasza:

Bármi baja lehet, bármelyik okostelefonnak. Ezek sajnos nem olyanok mint régen, hogy kipróbálod, megy-nem megy. Nézd meg a telefont, de legyél résen.

Nem írta, hogy jailbreakelve van, de azért nézd meg van-e egy Cydia nevű app rajta. Ha van, akkor már nem éri meg. Ha nincsen, akkor jónak tűnik. Kérdezz rá, hogy na azért mégis, miért akarja eladni, mert az kevés, hogy nem tetszik neki az iOS. Normális ember nincs, aki az androidot választaná, iOS helyett. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg ilyen 10-15e ft-os havidíjban van a vodánál, és azért előtte csak megnézte milyen telefonért fizet ennyit.

Próbálj meg az eladóról minél több infót begyűjteni, hogy ha gáz lenne a telefonnal, ne annyit tudj, hogy budapesten lakik és van egy kutyája.


Az iPhone a legjobb telefon a piacon. Nem az a fajta, amelyik folyton szervizre szorul. Ha igazat mond az eladó, akkor nem lesz semmi baj.

2012. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Tegnap apa beszélt egy telefonos ismerősével , és mondta,hogy nehogy megvegyük.Mert túl sok a furcsa dolog.Ami nekem is feltűnt...pl: mindenképpen azt akarta,hogy megvegyem még negyed tízkor és olyanokat írt,hogy adjam meg a számom és találkozzunk,hirtelen az egy iphone-jából kettő lett.Szóval furcsa...........Lényeg,hogy nem találkozunk vele és nem vesszük meg.Van valami szám amit le lehet ellenőrizni de ha még az egyezik akkor is lehet kamu szóval inkább hagyjuk a francba...
2012. jún. 20. 12:12
 20/20 A kérdező kommentje:

Megszeretném kérdezni a véleményeteket: Az összes zsebpénzem amim van tegyem bele egy iphoneba és még kérjek apától rá , vagy vegyek egy ipod touchot és maradjon meg mellé a telefonom???


Talán azért lenne jó egy Ipod touch mert bőven maradna akkor pénzem tokra meg egyéb kiegészítőkre...Viszont ha Iphone-t veszek akkor semmim nem marad és még kérhetek a szüleimtől tokra.De az Iphone-ra olyan szép tokok vannak..ipodra meg alig találni.Vagy csak én nem láttam eddig??

2012. jún. 20. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!