Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van a huawei-nek egy hivatalos...

Van a huawei-nek egy hivatalos oldala ahol a termékeikre elérhetővétettek alkalmazásokat? Vagy valami hasonló oldal?

Figyelt kérdés
Sziasztok nemrégiben vettem egy Huawei G7300 at kicsitmegbántam mert nem olyan mint ahogy az üzletben igérték és szomorúan tapasztaltam,hogy szinte semilyen bobil alkalmazással nem compatibilis.Ha az alkalmazás kisseb kijelzőjú mobilra lett tervezve akkor olyan kicsibe is fut a huawein is ami úgy elég fura,viszont más mobilok a saját kijelzőjuk méretére igazitjak az alkalmazás ami fut rajtuk (én igy tudom :D) és a mobilon sincs semmi alkalmazás ami a egy weboldalra dobna ahol a terméknek megfelelő alkalmazásokhoz jutnák mint pl. igyvan a samsungoknál is (samsung apps) és ot egyböl lehet válogatni,letölteni.Szoval ha valaki tud ilyesmit a huawei hez akkor léci dobjon rá linket köcceee :)

2012. jún. 19. 17:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!