Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia cég melyik operációs...

A Nokia cég melyik operációs rendszer fejlesztését hadják abba?

Figyelt kérdés

Választási lehetőség:

Nokia S40 vagy a Symbian ?



2012. jún. 19. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Legjobb lenne, ha mindkettőt elfelejtenék, a MeeGo-val együtt, és végre csinálnának egy Androidos szériát is. Elég hamar visszakerülnének a legjobbak közé, de amit a WP7-tel is művelnek, az szégyen.
2012. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem hadják, mivel nem állnak hadban senkivel.
2012. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Továbbá megjegyzés:

(Lehetséges hogy ez a kérdés továbbítva lesz a Nokia Hungary ügyfélszolgálatnak!!)

Ha bármilyen kérdése van a Nokia termékekkel kapcsolatban keresse fel a www.nokia.com/hu-hu/tamogatas/kapcsolat/ oldalt és a kollégák élő chat-n rendelkezésre állnak este 6 óráig.

2012. jún. 19. 19:23
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért indítottam ezt a kérdést mert az előző héten a cég bejelentette hogy leállítják a Symbian fejlesztését. És mennek tovább a S40 és a Windows platformmal.

Az utolsó Symbian frissítés: Symbian Belle Feature Pack 2 lesz. A következő telefonokra: Nokia 601; 700; 701 után több frissítés nem lesz !!!

2012. jún. 19. 19:35
 5/11 A kérdező kommentje:
És lehetséges hogy 2013- ban már lesznek Nokia tabletek illetve laptop-k. És ez a kettő hibrid formában. Vagyis a laptopokat át lehet alakítani majd tabletre. Ennek a rendszere: Windows 8 lesz. További információ: a techhír oldalakon. Illetve ajánlom: a www.technet.hu oldalt. (Ez a cikk is ott volt!).
2012. jún. 19. 19:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Azok nem Nokia, hanem Microsoft tablet PC-k.
2012. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már rájöttem hogy a tech oldalak néha félrevezetnek.

Például A Nokia 808 PureView kiadása előtt két héttel új hírként jelent meg az oldalon hogy 20 megapixellel fog kijönni kétmagos processzorral a piacra. Ezután a bemutatása előtt egy nappal ismét kiírták hogy csak 8 mp-el jön ki egymaggal. A végén 40 megapixellel jött ki. Hát ez jó móka volt a techhír íróknak. :D

2012. jún. 19. 22:17
 8/11 A kérdező kommentje:

A nokia hibrid cikk ezen az oldalon van:

www.mobilport.hu/hirek/20120504/nokia_jonnek_a_tabletek_es_hibrid_kutyuk

2012. jún. 19. 22:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha már gyors mobilokról beszélünk. Én Nokia 701-es telefont használok három hónapja használom de ugyanolyan gyors nem lassúl pedig most annyi alkalmazást tettem rá. Azért bírja a strapát. Csak igazán tehettek volna bele egy autófókuszt ilyen árban. Még nem tettem fel a legújjabb frissítést de kiváncsi leszek mert ez a új frissítés megnövelte a processzor órajelét 1 ghz-ről 1,3 ghz-re. Vagyis tuningolható. Nyilván ez vonatkozik a 603-as és 700-as Nokia-ra.
2012. jún. 19. 22:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerint4em az S40 -et biztosan nem szüntetik meg, mert az un. "butafonoknak" óriási a felvevő piaca, felesleges bele más op rendszer, az S40 kiválóan teljesíti a feltételeket. A fejlődő országokban szinte egyáltalán nem divat az okostelefon, de egyre jobban terjed, (nálam is) hogy az okostelefon meleltt van egy "hagyományos" butafon telefonálásra, mert sokan nem szerik az érintőst napi telefonálásra hazsnálni. Szerintem az S40 túléli a symbiant.
2012. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!