Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéses telefonoknál van...

Előfizetéses telefonoknál van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
hogy korlátozzák a lebeszélhetőséget?Tehát ha azt szeretném mondjuk,hogy csak 5 ezer ft-ot tudjak lebeszélni róla.Lehetséges ilyen?(vagy ha elérem azt az összeget,akkor jelezzen vagy nem tudom,jó tudom ez hülyeség,de hátha lenne valami megoldás azonkivül hogy váltsak kártyásra,vagy ne beszéljek annyit...stb)
2012. jún. 19. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
DroidStats
2012. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,ez mi,kifejtenéd kicsit?Mert sose hallottam erről.
2012. jún. 19. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy androidos telefonra letöltető alkalmazás amibe gondolom be lehet állítani mindenféle limitet és ha eléred akkor jelezz vagy nem tudom. Bővebben itt: [link]
2012. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez nagyon jónak tűnik,de erre a telefonra is le lehet tölteni? nokia asha c300?
2012. jún. 20. 08:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez Androidos alkalmazás.
2012. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!