Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális, hogy egy 3. -os...

Az normális, hogy egy 3. -os gyereknek van vagy 4 telefonja?

Figyelt kérdés

Az egyik haveromnak (3.-os általános-ban) és ilyen telefonjai vannak:


Iphone 4 (csak úgy kaphatta meg, hogy ő vesz rá internetet -.-), Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro, Samsung Galaxy Mini, megy asszem 2 darab alap telefon!


2012. jún. 20. 09:14
 1/9 anonim válasza:
22%

nem, ez rohadtul nem normális... de ez van

ha vannak ilyen újgazdag burzsuj szülők akik megvették és volt a olyan hülyegyerek aki kikövetelte akkor az ilyen megeshet


egyébként véleményem szerint 18 alatt semmi értelme mobilnak

2012. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
43%
Rohadtul nem normális. 3-os koromban én játszótereken játszottam, nem iPhone-on interneteztem. És nem cserélném el erre semmi pénzért a gyermekkoromat. Ha a burzsuj szülők ennyi drága cuccal dobálják a kölköt, az később csak gond lehet, természetessé veszi, esélyesen arrogáns lesz és lenézi azokat, akik nem engedhetik ezt meg, kissé más lesz az értékrendszere. Ami nem gond, ha élete végéig gazdag lesz és ilyen emberek is veszik körbe. Szerintem ez az egész gáz, de lehet, csak én vagyok már ehhez a hozzáálláshoz "öreg". 22/F
2012. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3.-os...háhh :D vicces! :D 3.-ben én még a bionicul-lel játszottam az osztálytársaimmal, és csak 6.-ben kaptam telefont, amit nem használtam. 8.-ben kaptam egy akkor jónak mondható telefont, és használtam 3 évig. Innentől már én vettem a telefonjaimat.

Amúgy meg 18 év alatt nem adnak internetet a telefonhoz, meg semmihez se. Szóval a 8-9-10 éves haverodat tájékoztatni kéne. :D

2012. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem! eleve 10+ tól kéne telefon az iskolába, vagy ha bármi van, nem internetre, és nem 4 telefon. -.-
2012. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Lol én most megyek harmadikba de kaptam egy Iphone 4S-t, otthon meg saját Ipedem van kettes. csak irigy vagy! apukámnak anyukámnak is mecbuukja van!
2012. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
előző szarok rá meg a szádra is xD
2012. jún. 23. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok tíz éves csicska, 3.os koromban nem hogy iphonom nem volt, hanem számítógépem se, mert a haverjaimmal lógtam az utcán, amíg anyám nem szólt hogy befelé.. Az első mobilom 12-évesen kaptam, azt is azért, hogy el tudjanak érni a szüleim ha nagyimnál voltam. Most, 16 évesen, van egy Xperia X10 Mini Pro-m, meg egy m-tech atab 7-es tabletem... Elbaszott világban élünk, annak a gyereknek még legóznia kéne.
2012. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális! Én 10 éves koromban kint homokoztam a kertben, bent meg játszottam a bionicle-el, meg legoztam orrba-szájba! 10 évesen még azt se tudtam mi az a telefon, meg számítógép, mert nem volt rá szükségem!....
2012. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
3.os gyereknek egy telefon se kell.
2014. júl. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!