Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Windows Phone 7-es...

Milyen Windows Phone 7-es telókat ajátlatok használtan max 55. 000 Ft-ig?

Figyelt kérdés
HASZNÁLTAN

2012. jún. 20. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
HTC Radar.
2012. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Habár ennyiért ritka, és elég leharcolt lesz.Megpróbálkozhatsz egy használt HD2-vel is, amin tört WP7-van.A legtöbben HD7 alatt licencelik, szóval hiába tört, jogtiszta lesz, minden működő funkcióval.Vagy esetleg Lumia 710.
2012. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
samsung omnia 7. első generációs telók közül ez a legjobb üzemidőben.
2012. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a radar drága, a lumiàn gondolkodok, az lenne a kérdésem, hogy mennyire ritka az omnia 7-ből a 16 gigás változat?
2012. jún. 20. 12:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Baromira.Használtan én még nem is láttam, de még anno újan sem nagyon.Nekem is 8-as volt, pedig 16-osat kerestem.Szerintem a 16-os csak fügetlenekhez került, mikor még árulták, vagy nem is nagyon került ide mo-ra belőle.

De a kijelzője miatt nem ajánlom.A super amoled, és a pentile matrix miatt nagyon raszteres, szóval "szőrös" minden, és amellett, hogy túlszaturált, marha sz*r fekete alapon fehér betűknél, vagy akár fordítva is.

Akkor inkább a Lumia 710.Erősebb processzor(bár nem nagyon számít), viszont szebb a kép, a pixelsűrűség is nagyobb, és ugyanúgy 8 GB.Egyébként 8 GB egy átlag embernek szerintem bőven elég.

2012. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a lumia 610-ről mi a véleményed?
2012. jún. 20. 13:11
 7/13 anonim ***** válasza:
A 256-os RAM limit miatt sok alkalmazás nem lesz telepíthető, vagy futtatható.Erre a marketplace egyébként felhívná majd a figyelmed, ha azt vennéd meg.Nem ajánlom.Igazából sok értelme nem volt kidobni azt a telót, főleg, hogy alig olcsóbb, mint a 710-es.Mert még a Gen1-es wp telók is erősebbek nála.Omnia 7, Optimus 7, Mozart, stb.
2012. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
az lg optimus 7 és a htc mozart milyen?
2012. jún. 20. 15:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Na.Optimus 7.Az egy jó wp teló.Tekintettel arra, hogy 16 GB-os a belső memóriája, és nem pentileos a kijelző, és ugyanúgy fémből van összepakolva, mint az omnia 7.Nem túlszaturált a kijelző, nem pentileos, mert egy mezei tft lcd panelről van szó.Annyira nem élénk a színe, mint a Samoled kijelzőnek, de nem is rossz.És legalább olcsóbb a Lumia 710-nél.

Ma jelentik/jelentették be san franciscoban a wp8-at, nemsokára cikkezni is fognak róla, hogy a korábbi wp telók kapnak-e frissítést, és ha igen, akkor milyen formában.Javaslom várd meg, míg írnak róla, vagy várj október kornyékéig, mert akkor jönnek a hivatalos wp8-as telók is.

2012. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Most az Optimus 7 vagy Lumia 710 jobb?
2012. jún. 20. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!