Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

Ami nekem fontos az a könnyen kezelhetőség, és a strapabírósság.

Samsung Galaxy Ace / Nokia Lumia 610 / Nokia Asha 300

Választható lenne még a Sony Xperia sola, Sony Ericcson Xperia mini pro, Samsung Galaxy mini 2 ezek mérete túl kicsi/nehezebben kezelehetőknek tűnnek.

Tehát ami fontos h ezek közül melyik bírja jobban az ütőséseket,port, stb tudom h nem erre valók ezek, de csak ezeket választhatom egy kedvezményben.



2012. jún. 20. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:

610 az nem jó azt semmikép az asha az egy hagyományos a ace pedig egy érintőképernyős mind a kettő strapa biró ha bár az ace többet tud de ha az nem számit akk elég ha azt nézed hogy melyik tetszik

a galaxy 2 ről az a véleményem hogy ilyen áron sokkal jobb is van a sony xperia sola a sony az most a legjobnak mondható olyan telefonokkal drukkolt elő hogy abba minden benne van az mini pro csak anyi baja van hogy az aksija gyenge

2012. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont a 610 a jo! Konnyu kezelni, gyors, fagyasmentes es jo nagy.:)
2012. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igaziból, mivel 20éve ennél a telefonszolgáltatónál vagyok 10forintért vehetem meg ezeket és nincs olyan apróbetűs rész h a havidíjban fizetem ki :D kártyás vagyok és így elvihetem ennyi pénzért. Meghálálják a hűséget

2012. jún. 20. 10:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Sony Xperia Sola t válaszd!

A többi labdába se rúghat. Elég ha megnézel egy mobiltesztet.


Yupiter

2012. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Sola, a többi teljesen más kategória. Az Asha és az Ace egy szemét, ez utóbbi 20 ezret ér, ugyanis 25 ezerért már okosabbat kapok. A Nokia szintén egy rettenet, a Mini Pro már a múlt, a Galaxy Mini 2-t pedig említésre se méltatom. Szóval Sola, egy nagyon korrekt kis kütyi, denagyondenagyon MAGASAN veri a többit!!! Össze sem hasonlítható az általad felsoroltakkal.
2012. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsó 2 válaszolóval!
2012. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sola Sola Sola
2012. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sola!!
2012. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!