Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile: Domino feltöltőkárty...

T-Mobile: Domino feltöltőkártya havidíjas előfizetés helyett?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy jelenleg előfizetésem van, 5500 ft-os havidíjjal. Igazából keveset telefonálok, ritkán írok sms-t, internetre használom a telefont,de arra se olyan sokat. Erre van feltöltőkártyás ajánlat szerintetek, ami olcsóbban jönne ki, mint a mostani havidíjam?
2012. jún. 20. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Veszel egy 100 megás havi netcsomagot 1000 ft-ért, + amit beszélsz, tuti olcsóbban jössz ki.
2012. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Havidíjasok között is van olcsóbb. Pl. Mozaik XS 3 ezerért. Lebeszélhető, 200 mega adatforgalom jár hozzá. Ha feltöltőkártyát veszel 3 ezerért, abból levonják a mobilnet árát, és a köv. hónapban ismét, ha még van rajta annyi. Tehát szvsz. semmivel nem jobb, mint az előfizetéses.
2012. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, + 1 ingyen kedvezmény, amit te választhatsz. Féláron hívható szám, x db ingyen sms, vagy mms. Nekem is sok volt az 5 rugó fölötti havidíj, azért tértem át erre. Az meg sem fordult a fejemben, hogy megint dominós legyek.
2012. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Akkor utána is nézek, hogy most már van kiindulópontom :-)
2012. jún. 20. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, szívesen. Feltöltőkártyával ugyanannyi pénzért kevesebbet kapsz, csak erre próbáltam rávilágítani. Jó éjt. :)
2012. jún. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!