Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. vizes lett nokia...

S. O. S. vizes lett nokia 5530-as telefonom és a képernyő széle már fehéredik és azt írta ki hogy merevlemez hiba. Mit csináljak? Ha kiteszem a napra ki tud száradni? Most kikapcsoltam .

Figyelt kérdés
:( :( :( szétszereljem? akkor nem folyik ki belőle valami bizonyos "tinta" féle?

2012. jún. 21. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Merevlemez,tinta mobilba..jaa.
2012. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod mi a gáz, kedves kérdező?


Hogy nem kapcsolatad ki azonnal.Örülj ha nem kapott zárlatot, bár gyanús.

Hátlap le, akksi ki, sim ki, mem. card ki, 4-5 napig hagyd száratni.Bár sanszos, hogy elszállt.Vagy részlegesen, vagy teljesen.

2012. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jaj nem nem....rögtön kikapcsoltam...csak utána amikor láttam hogy a képernyő fehéredik...(igazából a párától mert ha megnyomom akkor nem látszódik a fehérség(mintha rajzolsz a párás üvegre)) megint bekapcsoltam de utána rögtön ki
2012. jún. 21. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna bekapcsolni újra.

Kezdjél új telefont keresni.

2012. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem kitűnően működik :D kiszedtem mindent és most már nem látszik rajta semmi egy nyom se hogy vizes lett :D úgy örülök neki......de amúgy ugyan ilyet vettem volna
2012. jún. 21. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!