Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek a galaxy minimmel?

Sylar007 kérdése:

Mit tegyek a galaxy minimmel?

Figyelt kérdés
Na szóval: rootolt galaxy minire telepítettem a rom managert. Aztán a cwm beállításánál véletlenül a huawei ascend flasht választottam ki. Rányomtam arra, hogy újraíndítás recovery módban. Ekkor kikapcsolt a telefon és azóta használhatatlan. Be se kapcsol, gombnyomásra egyáltalán nem reagál. Ha bedugom tölteni akkor sem jön ki a töltő képernyő. Viszont az aksi melegszik, szóval áramot kap (az első gyanúm az volt, hogy mivel le is ejtettem a minap, valami áramfelvételi probléma lehet). Szerintetek lehet még ezzel kezdeni valamit vagy mehet a levesbe?

2012. jún. 21. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát attól még, hogy rossz ROM-ot tettél rá, attól függetlenül még beindulna a töltésre, eljutna a kikapcsolt állapotos töltő képernyőig, vagy valami jelet adna, az biztos.


Szóval azt próbáld meg, hogy a kikapcsolt állapotból kapcsold be úgy, hogy nyomod a CMW gombjait hosszan, addig, amig nem történik valami. Nem hiszem, hogy ez működik, de egy próbát megéri.


Ha hosszan nyomod a három gombot, akkor fel kellene jönnie egy Android jelnek, és alatta egy töltőcsíknak.


A CMW gombjait keresd meg. (Valami olyasmi lehet, hogy home gomb + hangerő le + bekapcs gomb, de olvass utána)


Ha ez nem jó, akkor szerviz. Mást nem tudok mondani.

2012. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bejön a download mód és felismeri a gép akkor odinnal tedd fel a gyári romot
2012. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez az a gép se ismeri fel... és semmilyen gomb-kombinációra nem reagál... sebaj, majd holnap elslattyogok a szervízbe, aztán majd meglátjuk...
2012. jún. 21. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!