Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte Blade vagy SE x10 mini...

Zte Blade vagy SE x10 mini pro vagy SE x8 ezek közül melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Tudom egyik se mai telefon de érdekelne a válasz.

2012. jún. 23. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül X8, ZTE a nagy kijelzőhöz nem kapott erős hardver ezért akadozik, X10 mini pronak elképesztő gyenge az üzemideje (telefonálási idő max. 4 óra egy vicc).
2012. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár ennyiért inkább Huawei Y200-ast éri meg venni, újabb és többet is tud.
2012. jún. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik se!


Huawei Ascend Y200 vagy SE Live

2012. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:
Én egy x10 mini pro-val nyomulok... Ami azt illeti tényleg elég gyenge a hardvere és az aksija. Tény, hogy jó szoftverrel több kihozható belőle mint gyárilag, de a gta4 pl már durván szaggat... A kijelző mérete miatt akadályokba ütközöm, találtam jó stratégiai játékot, de sajnos ez túl kicsi hozzá. Ettől függetlenül nagyon szeretem, öcsémnek galaxy gio-ja van, aminek nagyobb a kijelzője, de nem lehet vele úgy írni, mint ennek a gombjaival. Egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt vettem (kivéve az elején, amíg nem tudtam, hogy lehet romot cserélni). A másik 2 telót soha nem próbáltam, ezért nem tudnék sorrendet felállítani! Tudom, hogy ez egy sz.r, de erre van pénzem és ebben az árkategóriában nem kell másik! Ha tehetném, akkor is egy xperia mini pro-t vennék, esetleg egy xperia pro-t. Egy éve vettem, már most tudom, hogy soha nem veszek telót fizikai qwerty nélkül:)
2012. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!