Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes 27...

Milyen telefont érdemes 27 ezerért venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok ballagásomra kaptam pénzt és lett összesen 27 ezer forintom nem tudom mit kéne venni belőle lehet tabletet csak ahhoz nem tudom adnak-e sim kártyát h. lehessen telefonálni és ezért gondolkodok egy telefonon ami erős,androidos, wifis és érintőképernyős esetleg nem tudnátok-e 27 ezer ft-ért ajánlani egy jó telefont ami erős és "kitartó"?

Előre is köszi a válaszokat szerintem telenornál fogok vásárolni de T-home sem akadály mivel anyunak és tesómnak is T-home-ből van a telefonja.

Előre is köszi a válaszokat.

További kellemes napot.



2012. jún. 23. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennyiért Huawei Y200, mert ilyen árban az SE-k elavultak, a Samsungok meg gyengék és túlárazottak.
2012. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Huawei Ascend Y200,de jobban járnál egy SE Live-val egy picit többért,a T-nél 38 ezer dominósan a webshopban.
2012. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat valamennyire megerősítettétek azt,hogy samsungot nem fogok venni régen is az volt nekem egy kihajthatós se mp3 se semmit se játszott és nem vigyáztam rá

pl képernyőjét le kellett cserélnem mert ráhajtottam az ágyat és rá is feküdtem az ágyra véletlenül nem direkt.

Egyébként mennyibe kerül ez a Huawei készülék tetszik nekem remélem marad is pénzem mert nem akarok sokat ráadni egy telefonra.Kicsit aggaszt,hogy kevés a ramja de ehhez képest: [link] szerintem erősebb ez a huawei de ára érdekelne még is mennyire számítsak kb.

2012. jún. 23. 12:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Huawei T-nél dominóban 25-ért lehet venni.
2012. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És úgy akarom megvenni ,hogy NEM Kell rá internet mivel jövőre nem kolis leszek szval bejárós és valszleg itthon fogom használni elvinni elfogom a suliba azért is nem akarok drágát venni amúgy kérdéshez hozzáfűzném ha el akarnák lopni tőlem a drágát akkor megelőzésképpen milyen trükköket tudtok pl rakjam be az étel közé a telót?

Tehát akkor T-home-nál fogom venni elvileg és mennyibe fog nekem fájni? Esetleg így meglehet venni? Feltételek:

2 év hűség az előfizetésre ?

2 év hűség az Ön által választott díjcsomagra: ?

MédiaMánia XS 3250 Ft havi díj

Mozaik XS 3000 Ft havi díj

A készülék ára:

Egy összegben

T-Pontokban és partnereinknél:19 900 Ft Webshop ár

10% kedvezménnyel: 17 910 Ft

Tehát ilyen áron és az lenne még a kérdésem ha webshopba rendelném házhoz ingyen hozzák ha pl Szabolcs megyébe lakom mert van közeli t-home üzlet csak jobban szeretném ha 17 910 ft-ba tellene akkor még 9 ezer 90 forint is megmaradna lehet-e így esetleg?

2012. jún. 23. 12:55
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsi az előző kommentem nem gondoltam át ezért áthúznám legszívesebben de kérdésem ha dominóba veszem és webshopba ingyen kihozzák akárhova pl szabolcs megye falujába is?
2012. jún. 23. 13:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenhova ingyenes.
2012. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem akkor kedvezményesebb és mit jelent azt,hogy Domino feltöltő kártyás illetve új havidíjas igaz anyukámat megkérdezhetném,de most pizzát süt és nem akarom zavarni de szerintem a Domino-s olyan,hogy bemegyek a postára és töltök rá pl 3 ezer ft-ot és azt le tudom beszélni a havidíjas meg olyan,hogy havonta xy-t fizetek és azt le tudom beszélni de akkor is perkálnom kell ha nem dumálom le. Ezt így jól tudom? Mert anyuval és apuval akkor megbeszélem,hogy megrendelnénk és 25 ért még maradna 2 ezer forintom is. Mert régebben néztem ezt a telefont őszintén mondva japán a tv-m és a kinai sem gyárt rosszat és az osztálytársamnak is huawei van és eléggé jó teló az is. Esetleg erről a telefon vírusirtóról mi a véleményetek link: [link] vagy esetleg Dr.Web-et használjak majd?
2012. jún. 23. 13:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Dominósan vedd. Felesleges virusirtó. Androidra vannak vírusok,de elég ritka.Ezek nem olyan agresszív vírusok mint számítógépen!
2012. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Anyu beleegyezett apunak még nem mondtam az ötletet vírusirtó marad akkor zoner ha minden igaz ha nem akkor Dr. Web avast!-ba nem szeretnék megbízni.

Köszönöm,hogy ajánlottátok ezt a telefont remélem 1-2 hét és kezemben lesz :D.És így szüleimet sem terhelem mert nem kell nekik kipótolni és még marad is pénzem majd.

2012. jún. 23. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!