Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem értem az okostarifa 90-et?

Nem értem az okostarifa 90-et?

Figyelt kérdés

Tehát 90MB multimédia keret van,amibe elvileg már a youtube is beletartozik. Azt mondták 90MB után küldenek egy sms-t és belassítják a netet,de már minimum 300MB játékot töltöttem le google play-ről és ugyanúgy megy. Akkor ez hogy működik?

(ismerősömnek okostarifa 180van,telóról veszi a netet wifivel és napi 5-6 filmet/játékot szednek le akkor most ezek korlátlanok?) Köszi



2012. jún. 23. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt,hogy Opera mobile-al letöltöttem vagy 400MB-ot de nekem se lassitották de nem tudom miért!
2012. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor nem mi vagyunk egyedül...ez a net totál korlátlan és díjmentes,tökmindegy milyen okostarifában vagy... :)
2012. jún. 23. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem még Klikk 100 megám van, van számlálóm, van, hogy 300 megánál jön az sms, van, hogy 2000 megánál.
2012. jún. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!