Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Go! Net S mobilinternet?...

Go! Net S mobilinternet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nyáron mennék ide-oda ahol nem lesz wifi, de facebook, twitter, market, google stb. azért kéne. Abszolút nem értek az ilyesmihez pedig már 100x átolvastam a t-mobile oldalán:S

Olyan kérdésem lenne, hogy ez megrendelhető mix díjcsomaggal? Mennyit takar az a 30MB adatforgalom?? Arra elég hogy naponta párszor felmenjek facebookra és esetleg feltöltsek egy fotót??? És ez az akció, hogy az első 2 hónap 90ft utána meg 600ft ezt akármikor le lehet mondani(mert azt írja hűségnyilatkozat nélkül). A havidíjat az egyenlegemből vonja le?

Na most lehet hülyének tartotok, de szeretnék biztosra menni.:D



2012. jún. 23. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Go! Net S díjcsomagnak van egy nagy előnye: a forgalom túllépését követően sem kell túlforgalmazási díjat fizetni, csak 32 Kbit/s-ra lassítják a sebességet.


Arra, amit írtál, elég a lassított 32 Kbit/s sebesség is, max többet kell várni egy fotó feltöltésére. Lehet, hogy a 30 Mb-ba nem fogsz beleférni, de a csomag jó arra, amire használni szeretnéd.

Ja, nem gond, hogy ha nagyságrendekkel túlléped a keretet, pl. 100 vagy 1000 Mb-nál sem fognak korlátozni, használd nyugodtan. Én rendszeresen mobilos filmeket töltöttem le ilyen csomaggal, ami minimum 80-100 Mb filmenként, azaz egy ilyen a havi keret minimum háromszorosa volt, de nem szóltak érte. Az más kérdés, hogy órákra félre kellet tenni a telefont, de lejött vele. :D


A havidíjat természetesen az egyenlegből vonják le, tehát kell lennie annyi pénznek a kártyádon, hogy levonhassák. Ha te szeretnéd lemondani, azt is bármikor megteheted, nincs hűségidő.

2012. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!