Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 20-40 ezer forint között...

20-40 ezer forint között melyek a legjobb okostelefonok? Samsung galaxy minit miért szidják annyit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Mert elavult és túlárazott.


Huawei Ascend Y200 vagy SE Live mindenképp

2012. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta azért szidják, mert ma már elavultnak számít, lassan már másfél éve jött ki. Egyszerűen olcsóbban vagy nem sokkal drágábban is jobbakat kapni ma már tőle. Pl. olyat amiben sokkal modernebb hardver van és android 4 is elérhető rá hivatalosan.


komolyan nem értem így 2012 közepén mit tudják még egyesek ajnározni ezt a telót...

2012. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hurikan23 ***** válasza:

"Samsung galaxy minit miért szidják annyit?"


Talán mert így 2012 közepén egy kissé vagy inkább nagyon elavult. Gyenge felbontás, kamera, nincs rá android 4 és még sorolhatnám a lap aljáig.


Olcsóbban a huawei y200 reggelire megeszi, drágábban pár ezerrel a se live pedig emellett vacsorára is.

2012. jún. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez rém egyszerű válasz:

Azért szidják, mert rengeteget adtak el belőle és szinte minden "hülyének" az van!!!

Meg bemész a LIDL-be és Tescoba és utánad dobják pár ezerért.

Ez sok embernek nem tetszik.

Éppen ezt csinálták még az S5230-al is.

Nekem mindkettő van és nem panaszkodhatok rájuk.

2012. jún. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Karácsonykor ebbe az árkategóriába a minit és a zte bladet ajánlotották...ezek a kínai meg japán huawei lófaszok sehol se voltak én még most se hallottam róluk :D
2012. jún. 24. 08:11
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Mindkettő kínai!

Haver ZTE skate tulajdonos! (+200MHZ proci és tepsi forma)

Ha beszélünk egy órát a szkájpon, legalább 3 alkalommal megy el a hang és újra kell indítani az egész mobilt!

Én meg ezzel a szar mini-vel várok rá türelemmel.

Kérdezem azt, hogy amikor elromlik a kinai telefon, azt melyik szervizbe viszik be???

Én csak beballagok a samsung szervizbe és megoldják a problémámat!(volt egyszer egy hibás töltőm és egy grátisz szoftverfrissítésem 1 év alatt)

Lehet, hogy elavult, de autót sem veszünk fél évente....

2012. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hurikan23 ***** válasza:

"Lehet, hogy elavult, de autót sem veszünk fél évente...."


Nem, de ha már valaki új telót vesz, akkor nem feltétlenül egy elavultat kéne venni, amikor közel hasonló áron sokkal jobbak vannak. Pl. SE Live with walkman.

2012. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem feltétlenül az elavult a nyerő.

Mindenki eldönti, hogy mit szeretne.

Én is szeretnék félévente venni egy új "luxuscikket", mert manapság a magyar fizetésből egy fránya telefon is annak számít!Sajnos ide jutottunk.

2012. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!