Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEGÍTSETEK PLS! Miért kevés a...

Dorcibébi kérdése:

SEGÍTSETEK PLS! Miért kevés a tárolókapacitása a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Htc wildfire s telefonom van. Korábban ráfért sok alkalmazás és minden más, de mostanában meg van kattanva, mert ha a galériába vagy a zenékbe megyek bele, akkor azt írja ki, hogy "A készüléknek alacsony a tárolókapacitása." és hogy szabadítsak fel helyet. Csak akkor működik egy darabig, ha egy alkalmazást letörlök, és másnap ugyan az a helyzet. Alig van rajta alkalmazás, képeket is töröltem, meg számokat is. Mi lehet a gond?

2012. jún. 24. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Androidos= nem figyeltél miket töltessz le= HACK = Szoftverfrissítsd! Jártam már így :/
2012. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szóval akkor feltörték a letöltött dolgok miatt? így az adataimat és mindent láthatnak vagy ahhoz nincs köze?
2012. jún. 25. 13:23
 3/5 A kérdező kommentje:
megpróbáltam a szoftverfrissítést, de nem engedi mert hogy kevés a hely.mindent le kéne törölnöm hogy sikerüljön
2012. jún. 25. 16:07
 4/5 anonim válasza:
Nekem is HTC Wildfire S telefonom van és ugyanez a baja..próbáltam helyet felszabadítani letöröltem az összes képem,sok zenét de ugyanaz...és legtöbbször nem engedi megnyitni se a galériát meg a zenét se..semmit..nem tudom hogy a telefonnak van e akkor baja vagy csak mi ketten rontottunk el rajta valamit...:)
2012. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen telefonon van és pont ez a baja :/ szerintem törölj róla mindent aztán figyelj,hogy mit töltesz le. :)
2012. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!