Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok letölteni marketről...

Nem tudok letölteni marketről telefonra (X8)?

Figyelt kérdés

Nemrég rootoltam e telómat és eddig minden jól ment, de most az utóbbi napokban, ha elkeztem letölteni valamit marketről (vagy frissíteni), akkor kiírta, hogy "starting download" és onnantól nem történik semmi. Megpróbaáltam xRecovry-vel "wipe cache partition"-álni, de még mindig nem jó.

Ha valaki segítene azt nagyon megköszönném :)



2012. jún. 25. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

próbáld meg:

-beállítások

-alkalmazások

-market(play)

és itt adatok törlése.

2012. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az alkalmazásokig megvan, de a MArket-et nem látom
2012. jún. 26. 23:30
 3/3 Sidy95 válasza:
Clockworkmod recovery-d van felrakva vagy csak az xrecovery, mert sok romot csak cwm-mel lehet felrakni. Én a helyedben azt próbálnám meg hogy rom manager (ingyenesen letölthető play áruházról) segítségével leszedek egy google apps (gapps) packot. Ha ez sem segít akkor fontolóra venném új rom felrakását.
2012. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!