Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony c510 xperia váltás?

Sony c510 xperia váltás?

Figyelt kérdés

mit gondoltok, (hogy így fejezzem ki magam), megéri átállni az xperiákra? kezdetek óta sonys vagyok, és nagyon szeretem az eddigi c510-emet, főleg a kamerája miatt is, de itt az ideje egy androidos telefont vennem (samsungon is gondolkodom). remélem nem csalódok bennük. (azért van bennem ez a hitetlenség mert most láttam egy x10 mini tesztet és hát mit mondjak elég gagyi telefon..se lejátszási lista, se qwerty bill.) Mivel nem vagyok olyan típus aki 50ezret kiad egy telefonért, így használtan venném meg és kb 30ezret szánnék rá.


Ilyen árban mit ajánlotok?

(IPhoneon is gondolkodtam de ahogy olvastam, hogy bluetoothon se tud küldeni, meg a csengőhangbeállítás is netszes, így az is felejtős lett)



2012. jún. 26. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Samsungot semmiképp ne vegyél.

Az új Sony-k jók, csak az X10 széria volt rossz. Live-ot vegyél, 36 ezer kártyásan a T-nél.

2012. jún. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
külsőre nem nagyon győz meg de nemrossz telefon:) köszi, még nem nagyon hallottam róla
2012. jún. 26. 00:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban nagyon jó. Vagy ha mégis kiadnál 50 ezret, akkor Alcatel OT-995, az is hasonlóan megéri.
2012. jún. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha kell a qwerty, akkor SE Xperia mini pro.Hardveresen ott van, mint a Live.

Lejátszási lista dolog...legalább 10-15 különböző zenelejátszót tölthetsz le, ha nem 50-et, a google play-ről.Ezen ne múljon a dolog, mert jó telefon.

2012. jún. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

SE Live-ot vegyél 38k a t-mobile webshopban.


Külső alapján meg ne vegyél okostelefont. Samsungot meg felejtsd el ebben a kategóriában, azok csak a csúcskategóriában tudnak nyomulni, az olcsóbb kategóriákat lexarják...

2012. jún. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
bocsi a qwertyt úgy értettem, hogy a képernyőn az a jól megszokott 9 gomb ha érted mire gondolok hogy 1 gombhoz több betű is tartozik ez zavar nagyon engem, meg a 3x3-as ikon:S meg kicsi a képernyője
2012. jún. 26. 01:08
 7/14 A kérdező kommentje:
miért? nekem bejön egy kicsit a samsung galaxi mini..és 30 is, de mégis a sonyhoz húz a szivem
2012. jún. 26. 01:10
 8/14 A kérdező kommentje:
walkman WT-13 ról mi a véleményetek?
2012. jún. 26. 01:21
 9/14 anonim ***** válasza:

Olyan billentyűzetet raksz bármelyikre, amilyet akarsz.

A Galaxy Mini egy hulladék, a WT13 úgyszintén.

2012. jún. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

"bocsi a qwertyt úgy értettem, hogy a képernyőn az a jól megszokott 9 gomb ha érted mire gondolok hogy 1 gombhoz több betű is tartozik ez zavar nagyon engem"


a live-on?


Beállításokban 1 katt átállítani teljes billentyűzetre.


Mondom, de látszik, hogy hiába. Ne kinézet alapján válassz ember...

2012. jún. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!