Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak olyan írjon akinek...

Csak olyan írjon akinek tényleg ilyen van! Sony Ericsson Xperia Arc S-en megy a Max Payne Mobile?

Figyelt kérdés
Mert a marketben az van írva,hogy Xperia S-en,megy,de én azt olvastam,hogy Arc S-en is(nem tudom,hogy ez ugyanaz e vagy nem). Szóval:menne a mobilomon a game?

2012. jún. 25. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kérdésem: Miért nem töltöd le és nézed meg? Amúgy igen megy..
2012. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azért mert akkor levonna 600Ft-ot,és lehet,hogy nem is menne.
2012. jún. 25. 22:17
 3/19 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy megy? Mert az S kétmagos,és ez nem csak kétmagosokon megy(az Arc S egymagos)?
2012. jún. 25. 22:25
 4/19 anonim ***** válasza:

[link]


Legörgetve találsz egy torrent linket, így ha meg is akarod venni, előtte tesztelheted.

2012. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ok,kösz,de már rájöttem,hogy tényleg menne,mert rámentem a GTA 3 adatlapjára és kiírta,hogy ezen a mobilon az nem megy, és gondolom ezt kiírná a Max Payne-nél is ha nem menne,de nem írja ki,tehát megy. :)
2012. jún. 26. 08:58
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz fizetni érte AKKOR töltsd le: Max Pane.apk

De amúgy a Google Playen csak akkor aktív a leöltés gomb ha futna a telefonodon. A Google így tudja hogy milyen telefonról regisztráltál és beméri az adatait is, hogy meglegyen a minimum követelmény:D

2012. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De,hogy tudom megvenni? Mert muzsály beírni egy bankkártyaszámot,de hogy lehet úgy megvenni,hogy a telefonomról vonja le a pénzt(van rajta annyi)?
2012. jún. 26. 10:03
 8/19 anonim ***** válasza:
Bankkártya kell hozzá, a telefon pénzéről nem lehet.
2012. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:(
2012. jún. 26. 13:27
 10/19 anonim ***** válasza:
Torrentezd már le mit vacakolsz?!? Ilyen dolgon iOS/WP7- esek rágódnak mert ott nincs torrent, de te letudod szedni ingyen hát tessék használni! Am SIM- ről csak Symbian- nal lehet fizetni (tapasztalat, volt kb 1,5 évig Nokia N8- am)
2012. jún. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!