Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az baj, ha ilyen gyorsan lemerül?

Az baj, ha ilyen gyorsan lemerül?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Samsung Galaxy S 3-at, és persze nagy a képernyője meg több energiát használhat, mint egy kisebb telefon, de minden másnap kell töltenem. Azért használgatom naponta erre-arra, de nem egész nap azért, és mégis ilyen gyorsan lemerül. Ez normális?
2012. jún. 26. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális. De kb 3-4 hét után fog javulni az üzemideje. Igaz, nem sokat.
2012. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam! Szegényt sajnálom h állandóan a seggébe van a dugó...
2012. jún. 26. 12:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Vedd lejjebb a fényerőt, ha nem kell, hogy világítson, mint az állat, kapcsold ki a wifit, gpst, és egyebeket, ha nem használod, és spórolsz vele max egy kicsit.Lehet nem kapcsolatad ki a GPS-t.Főleg, ha most vetted, és az első bekapcsolásnál engedélyezted a saját hely használatát, és helyadatok gyűjtését.Ekkor automatikusan bekapcsolja a gps-t is.

Igazából pár nap múlva, ahogy már mondták, fog még javulni az üzemidő, csak be kell járatni egy kicsit, de átlag használat mellett elvileg olyan 1.5-2 napot bírnia kellene.Legalábbis papíron.

2012. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy lejjebb venném a fényerőt, de rettenetesen erőltetődik a szemem akkor, már próbáltam, de így kényelmes. De azon kívül kikapcsoltam mindent rajta, a netkapcsolatot, aztán így ami lehúzná az sem tud menni emiatt. De köszi :)
2012. jún. 26. 13:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, az én Live with Walkmanem is egész éjjel párzási időszakot él át a töltő által. :D De amíg az akksik terén a jelenlegi technikát használják, nem lesz jobb a helyzet.

Első voltam.

2012. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A jelenlegi technikával nincsen semmi gond, csak a kapacitással.1-1.5 Ah édeskevés ezeknek a telóknak.
2012. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Viszont ha belegondolsz, ez odáig vezethető vissza, hogy már nincs hová fejlődni. Oké, a Moto gyárt valamelyest nagyobb kapacitású akksit, de nem az olcsó kategóriába. Azon felül ez is egy újabb termék bevezetésére használható fel. Szerintem már mindenki hallott mostanra azokról a bizonyos hordozható áramforrásokról, amelyek segítségével akár 2-3 alkalommal feltöltheted a telefont, mire lemerül.
2012. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze az 5-10 Ah-s hordozható telepekről, de ezek marha drágák, és elég hülyén néz ki, hogy a zsebedből egy másfél méteres usb kábel lóg ki, ami össze van kötve a telóval, mert épp lemerült.És drága is, alternatív megoldásnak viszont jó.Nem kapsz nagyobb kapacitású akksit, vegyél egy külső telepet mellé.A Moto Razr sem a 3 Ah-s akksi miatt drága, simán bele tudnák tenni más telefonokba is.
2012. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ez is egy olyan rés ismét, amiből árad a pénz, ha kényszerítik az embert. Manapság már az emberek élete a mobiltól, és a számítógéptől függ. Jó példa erre több, a korosztályomba tartozó Facebook függő. És bizony az világvége számukra, ha lemerül a mobil. És itt jön képbe ez a hordozható telep, mivel akinek van pénze, úgyis megveszi. (Ahány 13-17 éves gyerek kezében láttam iPhone-t, nem állnak rosszul anyagilag. Persze vannak normális tulajok is.) Tény, hogy nem attól drága, hanem a minőség/anyaghasználat/tudás, de oda adják. Jelenleg a Moto mellet maximum a strapatelefonokban látni ekkora akksit, de ott ez az egyik alapkő. Hisz a fákban még nincs áram, bár ebben a korban csak idő kérdése.
2012. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!