Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995-nak az aksija...

Alcatel OT 995-nak az aksija nagyon gyorsan lemerül akár 4óra alatt is és a task killerbe mindig kiad egy csomó háttárben futó alkalmazást pedig nem is használom öket? Vki tud segíteni mivel tudnám az aksi idejét meghosszabítani?

Figyelt kérdés
Ha például netezek és egy oldalt megnyitva hagyok és lezárom a telefont akkor még alvó állapotban is leszed egy óra alatt 30%ot,ami egy 3napos telefonnál elég lehetetlen.Vki tud segíteni?

2012. máj. 30. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Annak a telónak alapból gyenge az akksija. Ha egy oldalt nyitva hagysz, akkor az mint futó program eszi az áramot. A sok háttéralkalmazás meg minden Androidnál van, hogy rendesen működjön a telefon, de van közte jópár ami tök fölösleges, de azokat rootolás nélkül nem tudod leszedni.
2012. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a 3G ha nem használod, ez a chip minden telefonba egy energia temető.

Én nekem csak a wifi megy. és csak végszükség esetén nyomom a 3G -t. ( ár az enyim iPhone, de az el ugyan az)

2012. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gyenge az akksija! Üzenném az első válaszolónak. Egyébként a futó alkalmazások egy részét betudod zárni (de sok alkalmazást természetesen nem, mert alap cuccok). Mint minden androidnál így itt is ki kell tanulni az OPTIMÁLIS használatot, ha nem használod a böngészőt akkor tiltsd le az adatforgalmat, wifit! Ha alapjáraton nem használod a készüléket (gondolom itt, a suli/munkahelyi időtöltésre akkor a háttérvilágítást is vedd lentebb). Nekem is ugyan ez a telefonom van és 2 napot lazán ki lehet vele húzni! De ha használom rajta a böngészőt is orrba szájba akkor is egy napot simán kitudok vele húzni! Androidnál ennél többet soha nem fogsz kapni (akku terén)... SOK SIKERT! :-)
2012. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 peti831214 ***** válasza:
Kérdezőnek üzenem,h nekem is ilyen telefonom van és ha meg kukulnék se tudnám 4 óra alatt lemeríteni! Használok WIFI-t, 3G-t, mobilinterneten hallgatok zenét, stb! Természetesen naponta fel kell dugni etetni, de az,h 4 óra alatt lemerüljön szerintem műszaki hiba! Vidd be ahol vetted és garanciában nézesd meg! De előtte méresd ki az aksit szakemberrel,h nehogy átvágjanak ott ahol vetted!
2012. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de ha néhány rendszeralkalmazást (animált háttér, stb.) a memóriakártyára telepítesz, és beállítod, akkor az nagyon durván meríti az akksit. Nekem az 5230-asom (más kategória) akár 6 óra alatt lemerült az SD-re telepített alkalmazásoktól. Mikor áttettem őket a belső memóriára, az átlag 1 napból 2,5-3,5 lett!

Amúgy nekem holnap érkezik az OT 995-öm :). Okos döntést hoztál! :)

2012. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tehát, ha visszadobják a telefont, akkor 3G le, háttér, képernyővédő, háttéralkalmazások a belső memoba, utána írd le a tapasztalatodat, hogy tanuljunk belőle :)!
2012. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 László22 válasza:

Sziasztok

Nekem is ilyen telefonom van, akkor azt mondjátok hogy az alkalmazásokat tegyem át a memória kártyába, minden alkalmazást zárjak be amit nem használok, illetve optimalizáljam a világítást meg a különböző dolgokat? Ja és akkor az tényleg igaz hogy maximum 1 nap az aksija bármit is csinálsz?

Amúgy megvagyok elégedve a telefonnal eddig. Remélem még meg leszek sokáig elégedve. Tudtok jó alkalmazásokat amiket használtok, valami értelmes kellene ne hülyeség legyen.

2012. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 sz_sz válasza:
Sziasztok, kb. 2 hónapja használom ezt a telefont csak internetezésre. Normál böngészés, levelezés, facebook 8,5 óra üzemidő, ez szinte folyamatos nyomkodást jelent. Amint a navigációt elindítom, az üzemidő szinte azonnal lemegy 4-5 órára, tehát szerintem felhasználás függő, bár 8,5 óra használatnál tovább még sosem bírta. Az akksi nekem nem merül kikapcsolt állapotban, bár kikapcsolás előtt mindig kikapcsolom a 3G-t.
2012. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Én most vettem ilyen telót.Olyan kérdésem van,hogy hol tudom bezárni a futó alkalmazásokat programokat?Mert eddig egy Samsungom volt és ott volt feladatkezelő de itt nem találom.

Elég pancser kérdés de egy gyors választ megköszönnék :D

2012. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Google playről letöltöd az EE task managert (van widgetje is,ami kifejezetten szépa többihez képest)



vagy pedig beállítások/alkalmazások/futóalkalmazások(vagy folyamatok)/és ott be tudod zárni,ha kell kényszerített leállítással

2012. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!