Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lehet szoftver...

Szerintetek lehet szoftver hiba? (iphone 3gs)

Figyelt kérdés

Találtam egy hirdetést, 3gsról,


"Nem tudom mi a hibája hozzám már így került!!!

nincs térerő

nincs wifi"


Olvastam sok helyen ,hogy nincs wifi mert ilyen meg olyan jailbrake van rajta, lehetséges h ezen is azért nincs wifi és térerő sem mert a szoftverrel van baj?


Vagy ez sokkal inkább nagyobb probléma és kár vele foglalkozni, 15ért van hirdetve egyébként.



2012. jún. 26. 14:45
 1/3 anonim válasza:
15k -ért Szerintem valami másolat vagy valami full hibás iPhone 3Gs lehet. Én nem adnék érte pénzt. iPhone 3GS még mindig 35k felett van használtan. Apple termékek nagyon tarják az értéküket. 15k -ért max. első generációs iPhone -t vagy sima 3G -t kapsz. 3Gs -t max. alkatrészként, ami nem működik.
2012. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eredeti gs, de mondom hogy az a hibája,hogy nicns térerő és wifi, a gyerek csak beszámolta nemért hozzá ezekről edig nem tudott, meg a toltőre is azt írja ki néha hogy nem támogatott eszköz.
2012. jún. 26. 15:06
 3/3 anonim válasza:

Ha szoftverhiba, akkor egyszerű a megoldás. Letöltitek a legfrissebb iTunes -s és iOS -t.

iTunes: [link]

iOS: [link]


iTunes feltelepít, majd első indítás után összekötitek az adat/töltő kábellel az iPhone -t. iTunes felismeri, a bal oldali menüből kiválasztjátok. Ha meg van, akkor nyomva tarjátok a Shift gombot majd rákattintotok a Restore gomb -ra. Itt megkeresitek és megnyitjátok a letöltött iPhone2,1_5.1.1_9B206_Restore.ipsw file -t.

Most végig fog futni a szoftver újratelepítése teljesen nulláról.


Nagyon fontos, hogy végig legyen benne olyan SIM kártya, amely szolgáltatónál vásárolta az eredeti tulaj (T-Mobile vagy Vodafone). Ha gyárilag kártyafüggetlen, akkor ezzel nem kell foglalkozni.


Tehát mikor lefutott a telepítés, akkor elméletileg az iTunes magától aktiválni fogja a telefont (már iOS 5.x esetén ez sem szükséges), tehát egyből fogjátok tudni használni, már ha tényleg szoftveres baja volt.


Ha nem, akkor szopás és valami hardver hibája lehet.

2012. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!