Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennék egy sony ericsson...

Vennék egy sony ericsson xperia neo v-t. Hány magos? Kb. mennyi idő után megy tönkre? Minden szolgáltatónál kapható kék-fekete színben?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


A színek tekintetében a szolgáltatóknál érdeklődj.

2012. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 magos,de az az egy mag is sokáig elég lesz.

A Sony telefonokra nem jellemző hogy hamar tönkremennek.

Van olyan szolgáltató amelyiknél nem is kapható.

De a Sony Xperia U jobban megéri és az ára majdnem ugyan annyi.

2012. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz, de jobban tetszik a neo v, bár igaz hogy az xperia u sokkal jobb. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ha még nem volt sony ericssonom(csak nagyon régen egy K320i), és androidos telefonom akkor mennyire lenne ez jó választás?
2012. jún. 27. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a paplan.

Kér kölcsön valakitől egy droidos telefont eldönteni hogy bejönne-e nálad.

2012. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Meg azért se lenne jó az xperia u, mert telenornál nem lehet kapni. Meg igazából nekem nem kell szuper telefon, úgyis csak zenét hallgatok, telefonálok meg játszok rajta.

Tényleg, egy ilyen teló hány játékot bír el akadásmentesen?

2012. jún. 27. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem első androidos telefonnak, nagyon szeretem! És hidd el, úgyse fogsz rajta csak zenét hallgatni! :) Én is azt hittem hogy majd csak netezek rajta, meg zenét hallgatok, de annyi minden másra lehet még használni. Csak androidos kell ezután is.

Viszont nekem néha bizony lefagy a telefon.. annyira, hogy újra kell indítanom. Azt még nem sikerült kiderítenem, hogy ez a telefon miatt van-e, vagy a rárakott sok alkalmazás miatt, de ez tény. Ettől függetlenül nem cserélném le másmilyenre.

2012. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Azt hiszem meggyőztél :D

2012. jún. 27. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!