Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért éltetik sokan a symbiant?

Miért éltetik sokan a symbiant?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt olvasom itt, hogy fú a symbian jobb az Android meg mekkora egy szr... Nekem volt már symbianos telefon a kezembe, nem csak a régi s60 hanem az újak is és hát eléggé, hogy is mondjam bénák. Fagynak, lassúak, néha érthetetlen dolgokat csinálnak. Androinál nem sűrűn van ilyen max 30 ezer alatt, az én telefonom 50 volt és megy simán, akadás nélkül. Miért jobb a symbian mégis?
2012. jún. 27. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert nekik az jön be. Ennyire egyszerű a magyarázat.

Ha Neked nem tetszik, akkor nem használod.

2012. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérlek, ezt a kérdést tüntettesd el a moderátorokkal, mert mert csak idők kérdése, hogy megint balhé legyen!
2012. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az EKA2 real-time mikrokernel miatt preferálom.
2012. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

WEB OS 4 ever! A symbian egy szar! :D :D

Komolyra fordítva a szót! A Symbian nem egy rossz rendszer,, mint aminek hirdetik, csak sokan lehordják, vagy kamuznak, hogy kipróbáltam és lefagyott....ahha..mert hozzá nyúltál barétom, azért fagyott az le! Sok olyan modul van, ami az évek során rendesen kiforrt a rendszerben. ilyen a zene hallgatás, lásd 5800, 5530, 5230,N95, kamera, lásd N8 vagy Pureview 808, energia takarékosság lásd 2-3 napos üzemidő, 2 processzor alkalmazása egyszerre (összedolgozik a CPU és a GPU, már ha van az utóbbi)így megkönnyebbítve minden animációt és energiát megspórolva.

Egyik rendszer se tudja ezeket a modulokat kezelni rendesen....se az IOS, se az Android, és WP7 tulajként mondom, hogy se zenében se kamerában nem erős a WP7. Ezt a Simbyan mind tudja, rengeteget fejlesztették anno, és ezek megmaradtak, szerethető amúgy, nekem már hiányzik az 5230-am, amin élmény volt a zene hallgatás.

2012. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... mi volt élmény a zenehallgatásban rajta? Volt már ilyen készülék a kezemben és nem sok pozitívumot tudok mondani tényleg, ezért kérdezem.
2012. jún. 27. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!