Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Írnátok nekem egy rövidke...

Írnátok nekem egy rövidke listát a (Magyarországon is kapható) qwerty billentyűs, androidos telefonokról?

Figyelt kérdés

Ha googlebe beírom hogy "android qwerty telefon" akkor vagy nagyon drága, vagy Magyarországon nem forgalmazott telefonokat kapok. Ezért kellene a segítségetek!

30-40ezer forintot szánnak rá szüleim, maximun 50ezer forint lehet a telefon. Úgy gondolom ebben az árkategóriában is lesz pár tetszetős példány :)

Köszönök minden választ, trollokat lepontozom, normális válaszolóknak köszönöm + zöld kéz!


2012. jún. 28. 00:28
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Na jó, Android lemaradhat, de a rendszer széles körben támogatott legyen, ne Java, vagy valami gagyi!

Érintőképernyő és Wi-Fi alap...

2012. jún. 28. 00:30
 2/21 anonim ***** válasza:
2012. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Androidos telefonra olyan billentyűzetet raksz, amilyet akarsz.
2012. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1 : Köszönöm, nehéz lesz annyit összeszedni, de megpróbálom.

#2 : Az lehet hogy 2000 féle digitális billentyűzet van, de nekem fizikai billentyűzet kell. Gombos... nem a kijelzőn megjelenő. Sokkal nagyobb élmény gombokat nyomkodni, mint a kijelzőn, ami félreérzékel, nehéz nyomkodni.

2012. jún. 28. 00:48
 5/21 anonim ***** válasza:
a mostani kijelzővel ellátott telefonok nem érzékelnek félre :) Amúgy nem tudom hogy megfelel-e neked de az Xperia Mini Pro-t is ajánlom. Újonnan 50 ezer Ft körül mozog de apróhirdetéses oldalon biztos találsz olcsóbbat amin még garancia is van.
2012. jún. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Xperiát semmiképp nem akartam, de most azértis megnéztem a specifikációját... 1GHz? :O #3: Köszi

Remek :D

De az az 50ezer nállam a csillagos ég, nagyon nehéz lesz összeszedni, úgyhogy reménykedem olcsóbb, szerényebb telefonban is :)

2012. jún. 28. 01:12
 7/21 anonim ***** válasza:

A két legnormálisabb full qwerty-s, androidos teló ebben az árban: Xperia mini pro, htc cha-cha.


De inkább a mini pro, mégpedig: erősebb hardver, jobban optimalizált, naprakészebb szoftver.

Ár-érték arányban pedig klassz, és meg is éri.

2012. jún. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Xperia mini pro a legjobb. Már az android 4 is kijött rá.


T-mobilál 50000 ft, de ha jót akarsz azt vedd.


Ha mégse fontos annyira a qwerty, akkor sony live with walkman 38000 ft, hardveresen szinte tök ugyanaz, mint a mini pro. Android 4 arra is kijött már.

2012. jún. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Pont a QWERTY a fontos nekem :P

Sokkal jobb úgy írni, utálom a digitális billentyűzetet, eddig minden telefonon ez volt a bajom. Eddigi mobiljaim: Dell Streak 5, Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy Y és Telenor OneTouch

2012. jún. 28. 13:22
 10/21 anonim ***** válasza:
akkor mindenképp a mini pro.
2012. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!