Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Javítani bevitt mobilt jó...

Javítani bevitt mobilt jó ideje nem csinálták meg, de nem akarok fizetni a semmiért. Valami mód rá?

Figyelt kérdés

Egy mobilos boltba bevittem 2 mobilt javításra, azt mondták, hogy meg tudják javítani, kb. 1,5-2 hét. Ez volt március elsején, azóta többször voltam bent, azt mondták, még nem érkezett meg az alkatrész. Ha visszakérem mind2 mobilt javítás nélkül(a sok időre való tekintet miatt), akkor kell fizetnem? A munkalapon rajta van, hogy javítást nem kérek, akkor a bevizsgálásra 2000Ft-ot kérnek.

Így akkor vagy fizetek a bevizsgálásért vagy nem hozhatom el a készülékeket? Van valami mód, hogy visszakapjam a 2 telefont, ha már nem csinálnak vele semmit?


2012. jún. 30. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt tőlük kérdezd.

Ha sikerült visszakapni, segítek az alkatrész beszerzésben ha érdekel (természetesen ha van).

2012. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm:)

azt mondták, hogy az alaplap mind2nek a hibája.Az egyiknek a billentyűzete nem minden gombra reagált, a másiknál a kijelző változtatott színt ha akart. Egyébként mind2 mobil egy SE W810i. Ha sikerül visszaszereznem, és meg tudod oldani, akkor azt megköszönném:) (azért remélem reális áron lehet megoldani :) )

2012. jún. 30. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:

A hibás billentyűzet cseréhez (kb 1500 forint):

[link]

2012. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szín változtatásról írnál pontosabban?
2012. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3: Nem ez a gondja, mert kicserélve a másik billentyűzet paneljával is ugyanaz volt a gond.

4: Nehezen tudom leírni, hogy mit csinált, de azt csinálta, hogy a kijelzett rész pixelcsíkokban más színre váltott, így a kijelző olvashatatlan volt. Mármint e ferde csík pl. piros mellette lévő zöld, aztán sárga, de nem mindig ugyanazon a helyen ugyanaz a szín. Valami olyasmi, mint a régi rossz videólejátszók amit mutattak, hogy piszkos volt a szalag, vagy mint egy karcos dvd, amin a film képe torzul. Keresek valami képet ilyenről.

2012. jún. 30. 22:04
 6/7 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi féle, csak "szabályosabb, rendezettebb"

[link]

2012. jún. 30. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kár vele foglalkozni.

Ha figyeled a hirdetéseket 4-5 ezerért jól működőt, 7-10 ezerért megkíméltet kapsz.

Gondolom a szervíz nem ingyen cserélne alaplapot.

2012. júl. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!