Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire figyeljek, ha saját...

Mire figyeljek, ha saját tervezésű pólót akarok rendelni? Van, akinek rosszul csinálták?

Figyelt kérdés
mondjuk a pólómániáról
2009. aug. 27. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát..nem a legtartósabbak. Az anyagot ismerem (ha jól tudom a gyümölcsös)Ö azzal nem is lenne gond, csak a nyomással. Eleinte megpattan, betöredezik, majd pedig lejön. Viszont egy barátomnak készítettünk születésnapjára, annak kutya baja. Lehet csak én vagyok ilyen peches.
2009. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hmm a gyümölcsös akkor szerintem az anyaggal nincs gond (nem jut eszembe a márka neve, de több céges pólóm is van olyan gyártótól, és bírják), de a tartós minta drága lehet. Ugye attól függ, hogy szitás vagy vasalós (van egy harmadik is ami nem jut eszembe, de az amúgy is baromi drága). Vasalják akkor lesz ilyen nagyon merev, matricaszerű, akkor töredezik és az gagyi. A szitát meg vagy jól vagy rosszul használják. Amúgy vannak olcsóbb helyek is, szerintem nézz még körül.
2009. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. És a minta, amit küldök nekik, mennyire jól tervezik meg? Lehet, h hátterestül rányomják az egészet? Mert azt nem kéne..
2009. aug. 28. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nyílván megbeszélés kérdése. Amúgy a szitánál színenként kerül valamennyibe, azaz a szita előállításának az ára egyenes arányban függ a felhasznált színek számától. Tehát ha a hátteret is rányomnák akkor az legalább +1 szín lenne. Ergo fontos kérdés. Amúgy általában valami vektorgrafikát használnak ilyenre, de ha ott olyan van, hogy te elmondod mit szeretnél és ők megcsinálják neked a konkrét grafikát akkor persze nem kell ilyennel vesződni.
2009. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fruit of the loom a márka neve.
2009. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!