Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan honlap vagy...

Létezik olyan honlap vagy program amivel ingyenesen lehet függetleníteni telefont?

Figyelt kérdés
Tudom, most sokan azt fogjátok írni, hogy nincsen, olvastam itt erről pár kérdést! De régebben vtak, sőt még most is vannak olyan oldalak, programok, amibe csak be kell pötyögni a telefon adatait (gyártó, típus, szolgáltató, IMEI), de ezek már nem jók a mai újabb telefonokra, csak a régiekre, mint a Nokia 3410 meg ezekre. Vannak frissebbek esetleg?

2012. jún. 30. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Az általad leírt kódos meg hasonló függetlenítés valóban megszűnt pár éve.

Kissé más értelemben viszont van olyan honlap ahol függetleníthetsz mobilt.

Ez nem más mint a gigatel.hu ahol veszel egy függetlenítő simet és már meg is oldottad az ügyet.

Ezt a simet berakod a mobilodba és már független is-legálisan, rizikómentesen,gyorsan és olcsón.

2012. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Arról már halottam, de állítólag nem minden esetben működnek. :S

Am. miért szűntek meg ezek az oldalak?

2012. jún. 30. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Főként azért szűntek meg mert a mai mobilok sokkal fejlettebb szoftverrel futnak nem elég neki kód meg egy két varázslat, minden esetben szoftvert kell módosítani.

Másrészt manapság már nagyon szigorúan büntetik az illegális függetlenítést ugyanis a szoftver módosítása bűncselekmény ami nem csak pénz hanem börtönbüntetéssel is súlytható.

Jelenleg az egyetlen legális függetlenítési mód a függetlenítő sim .Teljesen legális szabadon használható mert nem módosítja a készülék szoftverét(nem törli ki belőle a sim lock-ot),gyakorlatilag a készülék észre sem veszi hogy független lett-ha kiveszed ugyanúgy függő lesz.

Ha szaküzletben veszed rizikó sincs, épp azért ajánlottam a gigatelt mert ha nem működik visszaveszik-míg más egyéb oldalon nemigen van ilyen garancia rá!

2012. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!