Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Futtatáshoz mit csináljak? SOS!

Futtatáshoz mit csináljak? SOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Samsung galaxy ace-re szeretnék játékot letölteni. Mivel wifizni jelenleg nem tudok ezért számítógépre tudom letölteni a játékokat és onnan kéne áttennem telefonra. csak hogy csak akp formátumban tudom elmenteni gépre a játékokat és mikor Kiessel megpróbálom hozzáadni a játékot a telefonhoz azt írja ki hogy ez a formátum nem játszható le a készülékkel. máshogy viszont nem tudom hogy tudnám feltenni a telóra mert a számítógép nem kezeli meghajtóként a telefont (magyarul ha bármit rá akarok tölteni a fájlokat csak kiesen keresztül rendezhetem. Hogyan tudnám ezt megoldani? VAgy le kell tennem arról hogy valaha is játék legyen a telefonomon? a válaszokat előre is köszi

2012. jún. 30. 19:19
 1/7 A kérdező kommentje:
sIKERÜLT MEGOLDANI HOGY FELISMERJE A GÉP KIES PROGRAM NÉLKÜL ISA TELEFONT, DE A JÁTÉKOT MELYIK MAPPÁBA KELL BETENNI?
2012. jún. 30. 19:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármelyikbe, és egy fájlkezelővel telepítsd fel. Beállításokban elötte pipáld az Alkalmazások-Ismeretlen forrásokat.
2012. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
milyen fájlkezelővel?
2012. jún. 30. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs - Play

[link]

[link]

2012. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ön még nem használta Google Play Áruház alkalmazást (a fehér bevásárlótáska alkalmazásikon) eszközén ezzel az e-mail fiókkal. További információ ezt írja ki mikor bármit telepíteni szeretnék :(
2012. jún. 30. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen mivel először hozzá kell adni egy Google fiókot:Beállítások>Fiókok és szinkronizálás>Fiók hozzáadása>Google


Utána már használhatod a Play-t,letöltesz egy fájlkezelőt pl.:ASTRO,ES File Explorer,ezekután mehet a telepítés

2012. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! elnézést az értetlenségemért
2012. jún. 30. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!