Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Viber okostelefon alkalmazás...

A Viber okostelefon alkalmazás, akkor is ingyenes, ha korlátlan internet van a telefonomon, vagy csak, ha wifire csatlakozva használom?

Figyelt kérdés
Szóval,az van,hogy letöltöttem,telepítettem ezt az alkalmazást, és olvastam egy cikket,miszerint wifin keresztül ingyenes, 3G-n vagy mi az... És most pontosan nem tudom,hogy akkor nekem is pénzbe kerül, ha használom,mert nekem ingyen netem van a telón.

2012. jún. 30. 22:40
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Ingyen net nincs. Akármilyen nettel tudod használni. Ha akarod, a 30 megás trés nettel is, bár akkor elég hamar elfogy a kereted.
2012. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ööö nekem ingyenes, szóval akármikor,akárhol tudom használni, facebook, youtube,google akármi... de akkor nem ingyenes vele a Viber ??
2012. jún. 30. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos: ingyenesetre semmire sem ingyenes. Ha wifi, akkor fizeted a rendes internet szolgáltatásodat, tehát azon felül nem lesz felszámítva díj. Ha mobilon keresztül megy az interneted, a szolgáltató felé nyílván díjköteles vagy, hisz internet csomagot nem adnak ingyen. Ami nekem van a kapcsolat-net 100, amiben van 100 MB benne foglalt adatmennyiség, ez túl forgalmazási díj nélkül van, tegyük fel, ha ezt használod, akkor kifizeted a szolgáltatás díját, és ezen felül annyit skypelsz, viberezel, facebookolsz és egyebet csinálsz, amennyi jólesik. A 100 MB elfogyása esetén lekorlátoznak 32 kb/s fel/letöltésre, ezt követően csak fordulónapon jön újra a következő 100 MB. Hozzáteszem, az említett kapcsolat-net 100, és az új kapcsolat programban igénybevehető kedvezmények május 1-től már csak előfizetéseseknek vehető igénybe. Igyekeztem pontos, egyértelmű választ adni.
2012. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Viber ***** válasza:

Hi,


This is a member of the Viber R&D Team!


Excuse me, my Hungarian is not so good so I will write in English.


Viber itself - the app and the service - is totally free, meaning we (Viber) don't charge anything from you.


Since Viber uses the internet to function, both sides of the conversation must be connected to either WiFi or 3G. If a user is connected to WiFi - that user is not paying anything for sure. If the user is connected to 3G, the user *may* be paying his cellular company for the data (Viber uses 0.25MB per minute of call), but that depends on the specific data plan that he has with his cellular company, and needs to be verified with them.


If you have any question about Viber - please feel free to ask.

Thank you,

Viber Team

2012. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm : )
2012. júl. 7. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!