Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldön olcsóbb az Iphone?

Külföldön olcsóbb az Iphone?

Figyelt kérdés
Igaz az,hogy mondjuk az iPhone 3G S 32GB az Egyesült Államokban csak 300$ (azaz 60 000 Ft)??? mert akkor egy 200 000 Ft-ot hozzárak a T-Mobile... De nekik ez megéri,hogy ennyire olcsón adják, bár ismerősöm aztmondta,hogy ottis 1200$,és csak akkor 300$ ,ha részletben fizetem,de az Apple hivatalos oldalán nem így olvastam.
2009. júl. 9. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nem igaz! Amit írtál árat az szolgáltató függő vagyis AT&T-s. Ott kinn külföldön is 900-1300 solcsi közt kapod meg függetlenül.
2009. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még gyorsan egy kérdés bocsi,ezért nem akarok ujat nyitni,bár tudom,hogy nem szabat,mi az az AT&T ,mert sok külföldi honlapokon látom iPhone-oknél,de mit jelent?köszi a választ
2009. júl. 9. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az AT&T egy amerikai mobil szolgáltató.
2009. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2009. júl. 9. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!