Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom levenni a hangot?...

Hogyan tudom levenni a hangot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lg kp500-asom van és mikor fényképezek (akár csendes módba akár nem) mindig ad hangot és ráadásul hangos, már 2 év lassan talán már 3éve megvan de nem találom, hogyan kell levenni róla.

2012. jún. 30. 23:45
 1/6 A kérdező kommentje:

*amikor elindítom a kamerát és leállítom, ugyanúgy ad hangot

Egyáltalán ezeket le lehet némítani vagy venni róluk a hangot?

2012. jún. 30. 23:46
 2/6 anonim ***** válasza:
kamera->beállítások->zárhang (ha van ilyen opció)-> ott kikapcs, vagy ha nem, akkor készenlétben hangerőgomb le, éss ott nullára halkítod, akk elvileg nem ad ki hangot. Sok Sikert! :)
2012. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom, de köszönöm! :)
2012. júl. 2. 11:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen, hogy zárhang és hasonlók nincs. A telefont teljesen lenémítottam, de akkor is ad hangot. A kamerahangot lehet választani, de a választék között nincs olyan, hogy ne legyen hangja. :(
2012. júl. 2. 12:14
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs mit. sajnálom, hogy nem sikerült
2012. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Huawei telefonon se lehet levenni a hangot :(
2017. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!