Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Asha 302 telefonról?

Figyelt kérdés
Nekem szimpatikusnak tűnik a telefon is, meg az ára is. Ha esetleg valakinek van ilyen készüléke, akkor mondja el, hogy mi róla a véleménye, megéri-e az árát.:) Köszi előre is!

#mobiltelefon #telefon #Nokia 302 #Nokia Asha 302 #noki asha #302 asha vélemények
2012. júl. 1. 14:04
 1/5 anonim válasza:
hat szerintem jó de a nokia 201 asha kb ugyan igy nézz ki de olcsóbb és nincs sok különbség köztük nekem ez van és nagyon szeretem
2012. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csgergo7700 válasza:
A telefon nekem is szimpatikusnak tűnik, már csak azt keresem mindenhol, hogy van-e rajta wi-fi :)
2012. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
van rajta wifi
2012. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ha telefont szeretnel vasarolni ne asha 302-t vegyel nekem az van es nagyon rossz..pl: sokszor nem erkezik meg az sms,beallitom az ebresztot nem kapcsol be a beallitott idopontba...kameraja nem jo, net lassu..stb..
2013. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy ezt a telefont bárki megveszi , csak a baj van vele..

Lefagyogat, képeket lassan jeleníti meg, ha a Nokia böngészőt használod WIFI nélkül, nagyon lassú, emellett még "megtelik a memória" is.. Ahhoz, hogy netezésre tudd használni, töltsd le az Opera Mini-t, mert anélkül semmit nem ér az egész..

A középső gombról kopik a festék, hátlapja iszonyú könnyen karcolódik stb.

Ami talán előnye: a gombok. Gyorsíráshoz tökéletes (bár néha beragadnak..) , de mondom ,ez perfect rajta.

Mondom én ezt úgy, hogy már 2 éve vagyok használója.

2014. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!