Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500 telefonról mi a...

Nokia 500 telefonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

nem jó

symbiant nem szabad venni

nagyot csalódnál ebben a teloban

2012. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem olyan jó, már a symbian miatt sem,még mondjuk a hardvere nem olyan rossz, de még sem kapkodták.
2012. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Patrik!

Látom te mindenhol osztod az észt, és jó nagy Nokia ellenes vagy!;)


De akkor elárulom itt is és még egyszer:

A Symbian Belle-lel teljesen jól fut a készülék, akadálymentesen, kényelmesen és könnyen el lehet érni rajta mindent.


Az 500 jó telefon, a maga árában szerintem tökéletes.


És ha nem akarsz te is beállni az összes androidos szutyok közé, ilyet veszel.


Ja, és még mielőtt Patrik gyermekünk jönne azzal, hogy ,, Hát nincsen rá annyi alkalmazás.." azelőtt elmondom, hogy a szükségesek megvannak, de sajnálattal kell közölnöm, hogy VIBRÁTOR ALKALMAZÁST NEM TUDSZ LESZEDNI! Borzasztó...



So végeredmény: jó telefon az 500. Ismerősömnek van, nyomkodtam. És hatalmaskellemeset csalódtam benne!:)

2012. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!