Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vettunk egy samsung...

Tegnap vettunk egy samsung galaxy minit. Hazahoztuk, elkezdtem vele szorakozni, aztan raraktam a toltore es ugy neteztem. Ereztem hogy melegedik. Az baj?

Figyelt kérdés
Szoval tegnap amint hazahoztuk a keszuleket, elkezdtem hasznalni, es hasznalat kozve a toltore raktam. Nagyon felmelegedett, ezert hagytam hogy had toltson. Kesobb mikor feltoltott, levettem a toltorol es felmentem a marketre totogetni. Letoltottem par jatekot es jatszottam. Eszrevettem hogy megint meleg. Ez a folmelegedes nagy baaj? Kerlek irjatok minel hamarabb. Ez az elso androidos telom szoval nem nagyon ertek ehez. Elore is koszi a valaszokat (ui: telorol vagyok esnincs ekezet, szoval bocsi a hianyossagert)

2012. júl. 1. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
"vettunk egy samsung galaxy minit" nem ám egy iphonet
2012. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
A mai okostelefonokban sokkal erősebb processzor van mint az alap mobilokban. Ezek ugyanúgy mint a számítógépekben hőt termelnek, amit a készülék házon keresztül adnak le aktív hűtés híján. Természetes hogy melegednek. Töltéskor valszeg az akkumulátorod melegedett, de ez a régi telefonok esetében is így van.
2012. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A kerdesre legyszives
2012. júl. 1. 14:56
 4/16 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom a valaszod. Szoval nincs a keszulekben hiba, ez twemeszetes? Amugy az erintokepernyo es a harlapja meleg.
2012. júl. 1. 15:00
 5/16 A kérdező kommentje:
Megvalami. Mikozben tolt, kozben lehet hasznalni a keszuleket?
2012. júl. 1. 15:02
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Garantálni nem tudom, hogy nincs baja a tiédnek, mert nem példátlan az, hogy telefonok meghibásodtak, túlmelegedtek és így kinyírták magukat végképp.

Szerintem semmi baja a tiédnek, csak mivel első okostelefonod szokatlan hogy melegnek érzed.

Ha meg tényleg hibás és a melegtől bekrepál 1-2 hét alatt, akkor majd gariban cserélik.

2012. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Olvasd el a felhasználói kézikönyvet. Ha az nem tiltja, hogy töltés közben használd, akkor minden oké.

(szerintem nem fogja tiltani)

2012. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mondenkinek, kiveve az elsonek. Ket het mulva ugyis be kellessz menni a telenorba es.majd "megnezetem". Koszonom a valaszokat.
2012. júl. 1. 15:08
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt irja hogy ne hasznaljam a keszuleket totes kozben, ugyhogy lepek is lefele :D
2012. júl. 1. 15:12
 10/16 anonim ***** válasza:

De, használhatod töltés közben is.


12. oldal

[link]

2012. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!