Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti elmennétek így szórakozni?

Ti elmennétek így szórakozni?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__bor-sor-rovidit..

Én ezekkel úgy vagyok, hogyha elindulok bulizni legyen nálam minimum egy 10-es, hogy tudjak magamnak piát venni, meg ha a haverok meghívnak, visszahívjam őket. Nem vagyok gazdag, ne értsetek félre, de szerintem tök ciki becsepészett piát iszogatni vagy 1-2 órát egy korsó sör fölött ülni. Ha nincs pénzem otthon maradok. Ha kérhetem kort is írjatok!


2012. jún. 29. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mi állandóan csempésztünk be piát, plusz persze ott is fogyasztottunk...
2012. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma már én is így gondolom, mint Te. Most 33 éves vagyok. Régen, mikor iskolás voltam és nem volt pénzem, akkor én is sokszor becsempésztem a piát. Nem szégyen ez. Sajnos a diszkókban annyira drága minden, hogy a csóróbbak nem engedhetik meg maguknak, hogy ott vegyenek bármit is. A szegényeknek is jár a szórakozás.
2012. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Phoney ***** válasza:
70%

Nekem már van pénzem, szóval nem mennék, de veled ellentétben olyanok is vannak, akik ennyi erővel az egész fiatalkorukat otthon tölthetnék, mert nincs pénzük 500+ Ft/italos szórakozóhelyre, és a pofájuk leszakadna, ha azt mondanád, tegyenek be estére egy tizest. Ha egy fiatal összesen havi pár ezret költhet, akkor azt nem fogja 100%-ban arra pocsékolni, hogy havi 1x „nem cikin” szórakozzon.


Az csak az egyéni szerencsém, hogy fiatalon én és a baráti köröm alapból utáltuk az ilyen helyeket, úgyhogy ebből nem is volt problémánk.

2012. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem járunk ilyen helyekre. De nem is tehetnénk meg. Nálunk épp fordítva a ciki. Egyszer haverom Pesti rokona itt volt nálunk elvittük inni a kocsmába, mert máshova mi nemigazán tudunk bemenni:D Mindenki kuporgatta az aprókat "adj kölcsön egy tizest" "basszameg előbb itt még volt egy százas" "te, melyik a legolcsóbb sör?" ilyesmi szövegekkel. A gyerek meg elővette az ötezrest a pénztárcából, sztem abba a kocsmába még nem is láttak akkora pénzt:D
2012. jún. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi előtte iszunk mindig... Ha iszunk. Iszonyú drágák a szórakozóhelyeken a piák, a ZP-ben is tavaly 400 volt egy pohár sör... Csempészni már nem szoktam, de egyszer bevittem a táskámban 2 doboz sört Hajógyárira :D Mondjuk az télen volt :D
2012. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Én elmennék, nekem nem ér meg semmilyen pia annyit, hogy 3szor, 4szer annyit elköltsek rá, mint amennyit ér, pazarlásnak érzem, dehát örülj neki, hogy neked ez nem probléma.

Amúgy én nem szoktam becsempészni, inkább előtte iszom, de nem gondolom cikinek, ha valaki becsempészi.

2012. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!