Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kellene egy kis segítség le...

Kellene egy kis segítség le akarok tölteni egy vírusirtót a telefonomra de nem értek hozzá, operációs rendszer: [Android 2.3] valaki felvilágosítana engem ebben a témában?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék letölteni egy vírusirtót a telefonomra most vettem huawei ascend y200-as termék [link] ezt szeretném letölteni de az android market-et nem tudom használni sőt regisztrálni sem tudok rá mivel gmail ha jól láttam kér bankkártya számot amit nem adok meg. Aki esetleg leírná,hogy hogyan tudom letölteni megköszönném wifi van a telefonomon. Előre is köszönöm.

2012. júl. 2. 18:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
esetleg ha [link] innen letöltöm lesz-e valami baja a telómnak tehát ugyanazt töltöm le mint a market-en tehát ugyanolyan lesz?
2012. júl. 2. 18:40
 2/12 A kérdező kommentje:
egy kép a hibáról telefonon is ezt írja: [link]
2012. júl. 2. 18:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Itt regisztrálsz egy gmail-t

[link]

ezt akár a számítógépen is megteheted (nem kell semmilyen bankkártya adat)

Majd a telefonon a Play ikont megnyitod és gmail címed és jelszavadal belépsz a Play-ba.

A telefont a gmail cím alapján azonosítja, ezért van rá szükség.

2012. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi a fenének vírusírtó. Csak belassítja az egész telót.
2012. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm első válaszoló működik azt szeretném kérdezni,hogy miután beaktiváltam a telómon a marketet a térerő jele zöld mikor van internetem esetleg valaki adna valami megoldást? Vagy csak a vírusirtó miatt zöld ,hogy védi?
2012. júl. 2. 19:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem igazán értem.

A felső értesítési sávban látod jobbról : idő, akkumulátor töltöttsége, telefon térerő, mobilinternet kapcsolat (vagy wifi kapcsolat, ha az van) ikonját.

[link]

Az értesítések és a Zoner ikonja is az értesítési sáv bal oldalán jelenik meg.


De a vírusirtót én is feleslegesnek tartom, csak meríti az aksit, és ha a Play-ról töltöd le az alkalmazásokat, nem warezolsz.

2012. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A vírusirtó nem hülyeség e tesztben is látható,hogy 2012 februárjában elkezdtek szaporodni a vírusok. [link]

És látható erős zölddel a 90%+os vírusirtók ABC sorrend szerint.

2012. júl. 3. 21:18
 8/12 anonim válasza:
2012. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaaajjj nem kell mindent elhinni. Az Androidos vírusok nem olyan agresszívak mint az amik szgépen is vannak.Érdekes,1 éve van már Androidos telefon,mindenhonnan töltöttem már le,ismeretlen oldalakról alkalmazásokat és mégsem találkoztam egyetlen egy vírussal sem.
2012. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes vagy az offolásoddal már megoldódott és működik a telepítés témát zártnak tekintem.
2012. júl. 3. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!