Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android rendszer! Mit tudok...

Android rendszer! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Hogy tudom megoldani, hogy a rendszer ne mentse ezer mappába a szarságait az SD kártyámra?

be lehet valahol állítani, hogy megadok egy mappanevet és oda mentse a rendszer a dolgait?



2012. jún. 27. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ezért én egy saját mappát csináltam, Adataim néven, és mindent ide teszek, almappákba, Zene, Képek, stb. így könnyen megtalálóm.
2012. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)ezt már én is megcsináltam tegnap, de ez így olyan zavaró. Legalábbis szerintem :)
2012. jún. 28. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte minden program létrehoz egy mappát, általában az SD kártya gyokerebe, jobb esetben az SDCARD/Android/data mappába. Ez van, nem tudsz mit csinálni. Max a régi, már törölt programok mappáit törölheted.
2012. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gyokerebe = gyökerébe
2012. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát tudod.. az a baj, hogy ez nem csak egy mappát hoz létre :D hanem úgy 8-10 darabot... és hát, hiába törlöm ki, mert újra visszateszi pillanatok alatt.
2012. jún. 28. 13:06
 6/7 A kérdező kommentje:

Mármint az Android mappán kívül még 8-10-et...

Még, ha a mappán belül lenne, akkor oké.. De tele van okádva az SD kártyám minden szarral :D nagyon utálom.

2012. jún. 28. 13:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Látnád nekem mennyi mappát van :) , de ez van.


Esetleg azt beállíthatod a fájlkezelőben, hogy a Home, az alapmappa az első válaszban leirt mappa legyen, ekkor a fájlkezelőt megnyitva rögtön ezt nyitja meg.

2012. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!