Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb 40 ezer forintig melyik...

Kb 40 ezer forintig melyik telefon a legjobb vétel?

Figyelt kérdés
Kártyás csomagban kéne, vagy olyan előfizuval, ami nem haladja meg a 3k-t havonta és jó lenne ha lebeszélhető is lenne... ZTE skateben gondolkodtam, illetve huawei ascend y200 vagyalcatel ot991 esetleg. Szívem szerint a huaweit venném de sajnos jó lenne egy nagyobb kijelző mert sokat olvasnék rajta(ezért nem is gondolkodom sony ericsonban mert azoknak jóval kisebb a kijelzőjük ezen az áron). Segítsetek kérlek, nem értek mostanság a mobilok ár érték arányához :)

2012. júl. 2. 21:25
1 2
 1/11 Cloofer ***** válasza:

A ZTE Skate egy jó nagy kijelzővel ellátott telefon, olyan tudással ami kb. a béka segge alatt helyezkedik el.

Régi ARMv6-os processzor, régi GPU, szüval nagyon elavult.

Meg hát frissítés sincs rá.


A Huawei egy nagyon jó telefon.

Az árához képest erős Hardware, jó kijelző.


Alcatel OT-991-nek kicsi a kijelző színárnyalata, meg gyengébb a kamerája mint a Y200-nak.



Én ezek közül a Huawei Ascend Y200-at venném, de inkább 40k-ból jobban megéri a Sony Ericsson Live with Walkman.


Ugyanúgy lesz rá ICS frissítés, erősebb benne a vas mint a Y200-ban és (szerintem) szebb is.

Meg hát a Sony Ericsson mindíg is megbízható telefonokat csinált.

(Huawei-t nem tudom még soha nem volt olyan telefonom)


:P

2012. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

1x ZTE skate egy rakáe ssszzz.......r

2x a kérdező direkt leírta h nem kell neki sony

3x tehát neked nagy képernyő kell elfogadható hardver? akkor no para ..előfizetésre Alcatel OT-995 . nagy és nagyon szép képernyő jó hardver és nagyon megéri az árát .

a probléma ott kezdődik h 42 000ft ha media XS dijcsomaggal veszed amelynek havidíja 3000ft de ez lebeszélhető is és még net is van.

Te döntsd el :)

2012. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

jaa bocsi a link lemaradt :))

2012. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a sanyit tuti nem akarom egészen egyszerűen mert kicsi a kijelzője, tényleg sokat fogok rajta olvasni. Ha van egyéb alternatíva tényleg szívesen veszem de a sony ericsonokból, az ami nagyobb kijelzővel van ellátva nekem nem fér bele a budgetbe :(.
2012. júl. 2. 22:40
 5/11 anonim ***** válasza:
hékás de mi a véleményed amit én írtam 2. hozzászólás a +linkel
2012. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak is köszönöm, elnézést, csak épp mennem kellett. Amúgy jól összefoglaltad nagy képernyő, elfogadható hardver :). Jónak tűnik az az OT995 és kezdem felfogni, hogy ne skatet vegyek... , pedig egy centire voltam tőle hogy rendeljem a webshopból... Igazából ha nem látom meg azt, hogy ennyi pénzért 4 inches kijelző is vehető már régen az ascend Y200 am lenne. Tehát hogy tényleg tisztán értsetek, elfogadható hardver alatt nekem nem játékra kell, és nem fogok egyszerre 20 weblapot se böngészni soha (még kettőt se gyakran ). Én játszani számítógépen szoktam, telefon azért kell, hogy tanuljak rajta az előadás pdfekből meg egy két tanulmányi jellegű alkalmazás. Ezért kell mindössze az elfogadható hardver na meg hogy ne 30 másodpercig lapozzon egy pdf fileban :). gondolkodom ezen az OT995ön még egy kicsit azt hiszem de ha lehetne kártyásat akarnék persze nyilván kell kössek kompromisszumokat is ezt is teljesen értem ennyi pénzért nem várhatok csodát. Köszönöm még egyszer :)

OT991 sokkal rosszabb mint az OT 995?

2012. júl. 2. 23:06
 7/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok:)

az alcatel OT 995 az alcatel jelenlegi legjobb telefonja és ízig vérig megéri az árát .

az alcatel OT 991 mivel nem vagy game-r biztos megfelelne neked csak 1 probléma van vele. A 4" kijelzője csupán 320 x 480 felbontással rendelkezik amely kicsinek bizonyul és zavarónak . Na most h mennyire zavaró azt neked kéne eldönteni, élőben. Ha neked az megfelel akkor ok,,no problem :) . A samsung galaxy mininek is azt mondták hogy kicsi a felbontása és h ezért alig használható (240x360) de nekem nem volt vele bajom amikor a kezembe adták . Ja és azt is beszélik h nem valami művészi a kamerája az OT 991 nek de ez megint csak rajtad múlik mennyit fényképezel.

Össz: ha nem szánsz rá sokat akkor vedd meg az OT 991 et. Böngészésre és pdf-ezni bőven elég lesz az biztos.

2012. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi ismét a választ. Annyit még megtudnál mondani, hogy az android marketben levő alkalmazásoknál hol találom a hardware igényüket? Csak mert fogalmam sincs, hogy azok amik nekem kellenének progik, mennyi erőforrást igényelnek :(. Voltam, amúgy boltban de nem adják oda az OT991et megnézni csak ha vásárolni akarok... Vásárolni meg hát webshopban akarok nem náluk, mert az drágább :D. Media marktban se engedik kipróbálni?
2012. júl. 3. 09:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Melyik programokra gondolsz?
2012. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok

media markt ban ha van akkor biztos ki lehet próbálni mert kivannak oda téve.

Amúgy szerintem nincs odaírva a marketben a hardver igényük a progiknak mert az összesen el kéne h fussanak.Az osztálytársam X8-on gta-zik pdf-et ,doc-ot ,ppt,pptx -es fájlokat nézeget. Ha az X8 erre képes akkor az OT 991 biztos jobban is fogja tudni mert erősebb hardveresen.

2012. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!