Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb 40 ezer forintig melyik...

Kb 40 ezer forintig melyik telefon a legjobb vétel?

Figyelt kérdés
Kártyás csomagban kéne, vagy olyan előfizuval, ami nem haladja meg a 3k-t havonta és jó lenne ha lebeszélhető is lenne... ZTE skateben gondolkodtam, illetve huawei ascend y200 vagyalcatel ot991 esetleg. Szívem szerint a huaweit venném de sajnos jó lenne egy nagyobb kijelző mert sokat olvasnék rajta(ezért nem is gondolkodom sony ericsonban mert azoknak jóval kisebb a kijelzőjük ezen az áron). Segítsetek kérlek, nem értek mostanság a mobilok ár érték arányához :)

2012. júl. 2. 21:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
Mire neked kell szerintem nagyon jo nem is a kis felbontas ami zavaro hanem az hogy vibral a kijelzo nem tudom igaz de a mobilarenan irja.Ami azt illeti eleg gaz.
2013. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!