Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal?

Mit csináljak a telefonommal?

Figyelt kérdés

A telefonom (LG GT500) eddig kb 2x lefagyott egy nap, de kivettem az aksit aztán vissza, és ment tovább, viszont most valami nincs rendben, amikor bekapcsolom az érintőképernyő nem érzékel, és a gombok sem. Mondták hogy szoftverfrissítés kéne rá, viszont ha csatlakoztatom a géphez, akkor se tudok semmit csinálni vele, hiszen nem reagál a gombnyomkodásra sem..:S Most mit csináljak?

Köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 3. 05:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lefagy az szoftveres hiba, tehát szoftver frissítés, régen nekem is le fagyott a nokia telefonom, szoftver frissítés utána, még soha nem fagyott le.

Nem érzékeli az érintést, az érintőpanel vidd el a szervizbe, mert tuti hogy tönkre ment.


Egyet értek az előző válaszolóval, könyörgöm ki gyullad a lakásod, akkor is ki írod ide hogy mit csináljak ?

Láttam káros ez a meleg időjárás mindenkire.

2012. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony igazam van, csak nem értem miért törölték a válaszomat! Szar ez az oldal, de nagyon!
2012. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!