Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik előfizetés éri meg jobban?

Melyik előfizetés éri meg jobban?

Figyelt kérdés

(Telenor) Okostarifa 90 vagy (T-mobile) Mozaik XS?

Mindkettő 3000ft havonta.


2012. júl. 3. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozaik XS. Több internet 100%-ban le lehet beszélni plusz még választhatsz hozzá 1 extra dolgot.
2012. júl. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az okostarifa 90-hez jár korlátlan böngészés és e-mail, ha jól tudom az utóbbi kettő a mozaik xs-hez csak 200MB-ig használható. Vagy tévedek?
2012. júl. 3. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:
De nincs túl forgalmazási díj tehát ha túlhasználod a 200MB-ot továbbra is netezhetsz csak lassú lesz Opera Mini böngészővel lassítással is elég gyorsan bejönnek az oldalak
2012. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én T-mobile -nál vettem 2 éve előfizetéses telefont, állandóan jöttek az ilyen sms-esek, hogy pl; mikor szültet Petőfi, küldje a helyes válaszkódját az xy számra, és nyerhet egy nokia telefont.

1 db emelt díjas sms ára kb 450FT-volt, és mire le tiltattam, kb 80db küldtek, én meg nem tudtam hogy fizettek az sms-ért amit küldenek, csak azt láttam hogy minél több a számla. Mikor meg veszed T-mobile az előfizetéses telefont, tiltasd le az emelt díjas sms-t, mms-t, tapasztalat. Még most se tudtam ki fizetni az adósságom, ami kb 100ezer forint.

2012. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!