Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Liwe With...

Sony Ericsson Liwe With Walkman tényleg rosszabb lesz a 4. 0-tól?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy mivel lesz rosszabb a telefon a 4.0-val mint a gyárilag rajta lévő ? Már halottam ezt jó pár embertől de nem tudom hogy igaz-e és nem tudom hogy rakjam-e rá ez miatt .
2012. júl. 3. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mert ez az összes Samsung-nál jobb!
2012. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem amit írtál hogy hogy jön ide a samsung . De lehet hogy én nem fogalmaztam pontosan úgyhogy ennél a telefonnál halottam ezt hogy rosszabb lesz tőle amúgy még jót nem is halottam a 4.0-ról csak rosszakat meg hogy azt mondák hogy ugyan olyan mint az eredeti és nem jobb .
2012. júl. 3. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Első: Most hogy jön ide a Samsung??????


Kérdező: Valamivel rosszabb,mivel nem minden alkalmazás van még optimizálva az ICS-hez és lehet egy picit akadozni fog.

2012. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, sokan írták itt, hogy akad meg ilyenek.
2012. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fogod rootolni, rosszabb. De ha magadnak alakítod a rendszert, jobbá válik mint a GB. Tapasztalat.
2012. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Ha jól értem akkor inkább maradjak annál ami most van .
2012. júl. 3. 16:29
 7/8 dragonx válasza:
Igen rosszabb a 4.0val az se,nekem rajta van de megbántam h rátettem.esetleg valahogy a régit vissza kehet rakni?vagy rootolni mivel lehetne?
2012. aug. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

dragonx:

Flashtool kell hozzá csak, és a régi rom. Mind a kettőhöz.

2012. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!