Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni és...

H.Ricsi kérdése:

Telefont szeretnék venni és úgy döntöttem részletre veszek telefont max 80 ezer forintig. Nézegetem a mobilarena.hu tesztjeit és 3 variációm van. Samsung Galaxy S Plus, Motorola Defy + és Nokia Lumia 710. véleményeket kérek felhasználóktól. Tipp?

Figyelt kérdés
Nyílván mindenkinek más a fontos. Én zenehallgatásra, ritkább esetben videó nézésre, wifi-s böngészésre és unalmas perceimben alkalmazások/játékok használatára szeretnék telefont venni. Plusz mivel a belvárosban mászkálok az is fontos, hogy érezzem, vagy halljam ha hívnak. Ezek alapján kérnék tanácsot attól, aki valamelyiket használta vagy épp használja. De ha van ebben az árkategóriában más ajánlat azt is szivesen veszem.

2012. júl. 3. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindnél jobb az Alcatel OT-995, és olcsóbb is. Ha ezek közül kell, akkor Defy+. Samsungot semmiképp ne vegyél, a Nokia meg vindózos, nézd meg, mennyire preferálod, de ha az kell, várj őszig, mert a jelenlegi telefonok nem kapják már meg a frissítéseket.
2012. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a samsung és a defy azt nagyon nem ajánlom. Noki az még esetleg de az más tészta WP7 nem android

én ezeket ajánlanám : [link]

vagy

[link]

vagy

[link]

vagy

[link]

az utolsó kettő 2 magos procival szereltek fel

Amint látod én Sony párti vagyok azért mert amennyit fizetsz azt is kapod, nem beszélve a jó optimalizáltságról .

2012. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg, ennyibe a Sola is belefér, igazad van.
2012. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinél a pont.
2012. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sonytol ebben a honapban join n ki a GO is. Ha olyan teelefon kell amit elovehetsz esoben is akkor ezt ajanlom. Szep es nagyon strapabiro mobionak igerkezik.


Amiket felsoroltal abbol meg a defy az ami birja a strapat.


A samsung nem a kedvencemde nem olyan nagyon rosz csak draga azert ami pluszt kapsz tole. A nokia 710 megint nem rosz valasztas bar teny androidra tobb az alkalmazas jelenleg. A telefon viszont stabilan birja a hasznalatot.

2012. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
samsung galaxy ace 2 jó kamera 2magos proci
2012. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Én is nézegettem a Sonykat csak az anyagválasztás nem tűnt olyan jónak néhánynál, de az ár/érték részében igazad van.
2012. júl. 4. 09:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Sony xperia U, sola.
2012. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Windows Phone 7.8 frissítéssel korrekt lesz a Lumia is!:))

Lehet, hogy nincsen hozzá szarásig alkalmazás, de ami van az bőven elég.:)

2012. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem Defy+om van, nagyon meg vagyok elégedve vele, imádom, az akkuja elég jól bírja, zenelejátszóját tesztekben is dícsérik, wifizni is nagyon kényelmes vele és a játékok se akadnak nekem. Remélem segítettem Üdv :)
2012. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!