Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Média Mánia xs!? (többi lent)

Média Mánia xs!? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve vettünk egy samsung galaxy mini-t média mánia xs díjcsomaggal

És mikor vettük az eladó elmagyarázta a csomag lényegét hogy van 150 (nem bizos hogy ennyi) mb adatforgalom 10 sms 5 óra mobiltv meg ilyenek és azt mondta még az eladó hogy úgy működik ez a dolog hogy a telefonálás ( asszem 3 ezer ft) és az sms meg a mobil tv ha lejár rá kell fizetni de a netezés ha lejár akkor nem kell csak le lassúl a net meg nem szélles sávú. Na gondoltam ha az eladó ezt mondja akkor az biztos igy van, és elkezdtem használni a netet ezerrel , és amikor megjött a számla akkor néztem nagyot mert a netezés túllépését is rá irták. Na akkor most ez miért is van? Esetleg átvert az eladó hogy eladja a terméket?



2012. júl. 3. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Túlforgalmazási díj van a netre is.

A T oldalán megnézted volna (azért van a net) , nem lenne magas számla.

[link]

2012. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja csak így nem éri meg ....

A T helyében én nem állítanék oda olyan embereket akik csak jobra balra beszélnek aztán eladják a szart a félretájékoztatott embereknek :@

2012. júl. 3. 22:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Am kössz a választ de már elolvastam a T oldalát
2012. júl. 3. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Na igen, a Tmobil üzleteiben az eladók sokszor nincsenek tisztában se a készülékek, se a díjcsomagok tekintetében (tisztelet a kivételnek), és a reggeli meeting (de szép szó) során kapott eligazítás szerint értékesit, mert a jutalékot is az eladott magas díjcsomagok után kap.

De lehet, hogy te nem figyeltél, félreértetted, de az biztos, hogy a szerződést aláírtad, abban meg szerepel.


Mennyi idő van még hátra a hűségidőböl? Ha lejárt, válasz túlforgalmazási díj nélküli csomagot.

2012. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A nyáron jár le

Pl mix re gondolsz?

2012. júl. 4. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!